Замовити дзвінок

Заповніть цю форму і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Webdesign Webland

Початок розробки веб-дизайну може виявитися складним процесом. Дизайнеру сайту потрібно зрозуміти ідеї клієнта. І для цього йому потрібні такі речі:

HostПісля створення сайту, настає момент коли потрібно перенести сайт з хосту розробника (веб студії), на Ваш (орендований). Однак постає питання як його обрати, а для декого загадка, що ж таке хостинг? Ось кілька порад які допоможуть Вам зберегти дорогоцінні час та нерви.

Web Turtle

Розробка сайту як відомо лише вершина айсбергу і для того, щоб все було ідеальним потрібно докласти чимало зусиль. Часто ідилію руйнує час завантаження веб сторінки, адже відвідувач не встигає побачити красивого та інформативного сайту через те, що йому набридає очікувати на його завантаження. Ми виділили кілька частих помилок яких припускаються власники веб сайтів, щоб допомогти у вирішенні цієї проблеми.

Bootstrap4

Два роки розробки і ми, нарешті отримали першу бета-версію Bootstrap 4.   Бета ?? Що це означає? Це означає те, що увійшло до цього релізу буде покращуватись до стабільної версії, але вже не буде викидатись чи повністю знищуватись як у «альфі».

Отже, які покращення адаптивної веб розробки очікують нас у майбутньому Bootstrap 4: