Замовити дзвінок

Заповніть цю форму і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Design TrandsНові тенденції веб-дизайну, так само як і модні приходять та йдуть. У той час як деякі з них тримаються протягом багатьох років, інші зникають швидко. Кожна компанія намагається вхопити останні і найкращі з них, для використання на своїх веб-сайтах. 

 

Про найпопулярніші сучасні напрямки веб дизайну, що з’явилось нового, а що повернулось в моду з давно забутих часів ми розповімо далі.

 

 

Повернення до плоских форм

Мінімальні текстури, легкі градієнти, розумна гра тіней і форм робить веб-сайт мінімалістичним та привертає увагу до функціональності сервісу.

Прості форми, типографіка і сміливі кольори пов'язані з плоскою конструкцією, розглядаються як модна особливість. 

 

Привернення уваги очей

Хочете привернути увагу відвідувачів сайту і додати індивідуальності? Добре відомий факт, що графічна інформація є найкращим способом для цього. Підберіть якісні зображення, які розкажуть про найважливіше на вашій веб сторінці.

 

Кращі шрифти

Шрифти є невід'ємною частиною дизайну і брендингу, більш того вони роблять текст «живішим».

Це безумовно підкреслить унікальність бренду і самої компанії.

 

Фонові зображення

Виведення зображень на задній план, ще один тренд веб-дизайну на сьогодні. Це може бути серія фотографій, одна картинка, GIF анімація, відео фрагмент і т.д. Все вищесказане може супроводжуватися текстом, або художніми ефектами. Включення таких візуальних засобів робить «живий» ефект, який також є новою тенденцією в світі веб-дизайну.

 

Мікровзаємодія

Дрібна взаємодія з відвідувачем сайту, така як підписка на новини чи кнопка замовлення зворотнього зв’язку – обов’язкова згідно нових тенденцій.

 

Тенденції веб-дизайну приходять і йдуть,  роблячи великий внесок у розробку сайтів та інших продуктів вебу. Поєднання тенденцій дизайну, перерахованих вище, буде визначати вигляд сайтів в найближчому майбутньому. 

 

Щоб завжди бути в тренді замовляйте розробку сайтів, чи редизайн в команди професіоналів які розуміють свою справу. Webland завжди готовий вам допомогти!