Замовити дзвінок

Заповніть цю форму і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Client From InternetНе важливо, ви тільки почали свій бізнес, чи вже добре освоїлися, всі витрачають час на пошук нових клієнтів. Для того щоб бути впевненими, що ваші зусилля не марні, ми дамо кілька настанов як отримати більше клієнтів через Інтернет.

 

Будьте «на видноті»

Перший крок – інформація про ваш бізнес повинна бути доступна в інтернеті. Потрібно доволі мало часу та коштів щоб замовити сайт візитку або лендінг, а результат дивовижний. Оскільки мільйони користувачів зможуть дізнатись про вас з допомогою веб сайту.

Крок другий – активно користуйтеся соц мережами. Поширюйте новини чи статті з вашого сайту у Facebook, діліться фото ваших робіт у Instagram – ці прості речі допоможуть залучити більшу аудиторію відвідати ваш сайт і дізнатись більше про ваш товар чи послуги.

 

Взаємодія з користувачем

Подбайте про те щоб користувач який потрапив на ваш сайт міг зв’язатися з вами зручним способом. Додайте у розділ «контакти» номери телефонів, Skepe ID, e-mail, створіть на сайті форму зворотнього зв'язку, кнопку «замовити дзвінок» або «онлайн консультант».

Якщо відвідувачі повинні докласти додаткових зусиль щоб зв'язатися з вами, вони не будуть робити цього.

 

Зацікавленість поточних клієнтів залучати нових

Створюйте промо акції, метою яких буде поширення інформації про ваш бренд. Наприклад, приз за найкраще фото на фоні вашого офісу, або розіграш серед підписників вашої сторінки в соц мережі. Такі акції миттєво поширюються соц мережами і в рази збільшують кількість потенційних відвідувачів вашого сайту, а отже і клієнтів.