Замовити дзвінок

Заповніть цю форму і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Before Order A Web SiteНастав час створити свій веб-сайт. Та перед тим як замовити його переконайтеся, що все спланували. WebLand дає список завдань, які потрібно виконати перш ніж братись до розробки. Ці пункти допоможуть вам досягнути успіху за допомогою веб сайту!

 

1. Бізнес-план

Першим кроком при запуску бізнесу - розробка "плану". Саме на цьому етапі встановлюють  цілі, завдання і визначають цільовий ринок. Дуже важливо мати ясну і чітку картину того, що ви хочете досягти з вашим бізнесом.

 

2. Змістовне найменування компанії

Хоча може здатися тривіальним думати про назву для вашого бізнесу, але не слід випускати цього з уваги. Назва буде представляти вашу компанію, і це перше з чим люди будуть асоціювати вас. Подумайте про ім'я, яке буде легко запам'ятовуватись і має важливе значення для вас. Обговоріть кілька імен з друзями, колегами і сім'єю, попросіть допомогу вибираючи ідеальне ім'я для вашого бізнесу!

 

3. Дизайн

Які кольори будуть з'являтися на вашому сайті? Скільки розділів  ви будете мати, і які саме? Приблизна картина того, як  ваш сайт повинен виглядати прискорить процес створення. 

Для отримання порад по дизайну вашого сайту, прочитайте нашу статтю на цю тему!

 

4. Контент

Зміст є одним з найбільш важливих факторів для успіху вашого сайту. У вас є лише кілька секунд, щоб справити хороше враження і відвідувач залишився на ньому. Підійдіть до підбору інформації відповідально або скористайтесь послугами професійного копірайтера.

 

5. Якість зображень

Використовуючи ваші власні фотографії чи куплені, пам’ятайте зображення завжди повинні бути якісні і підходити для вашої цільової аудиторії. 

 

6. Потужний логотип

Логотип є серцем вашого бренду. Важливо не ігнорувати його! Адже він буде всюди: в соціальних мережах, на вашому сайті, на рекламній продукції та візитних картках. 

 

7. Доменне ім'я

Не думайте про ваш домен занадто багато: очевидно це повинна бути назва вашої компанії. Але якщо вона не доступна, вам можливо доведеться використати уяву: чому б не додати назву вашого міста? Також можливі різні варіанти приставок ( .com,  .org,  .net,  .com.ua ). Детальнішу інформацію читайте в нашій статті про доменні імена.

 

8. Соціальні мережі

Створіть сторінки вашої компанії у соц мережах, щоб після запуску сайту ви одразу могли репостити інформацію з нього!

 

9. Запитайте думку професіонала

Порадьтеся з професіоналом стосовно бачення вашого сайту. Можливо він покаже вам рішення з іншого боку. Або допоможе спланувати його якщо у вас зовсім немає ідей.

Пам'ятайте, що з WebLand можна змінити свій веб-сайт, будь то вже опублікований чи ні.

 

10. Ви готові 

Отже Ви пройшли всі пункти і задоволені результатом? Настав час замовити розробку сайту!

Ділиться своїм шедевром в соціальних мережах і додавайте посилання на свої візитні картки!