Замовити дзвінок

Заповніть цю форму і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Better Site DesignУ цій статті ми дамо вам кілька порад, які можуть зробити ваш сайт більш індивідуальним!

 

Вирівнювання контенту

Одна маленька деталь може суттєво змінити загальний вигляд. Це вирівнювання тексту. Спробуйте поекспериментувати вирівнюючи його по лівому краю, по центру та розтягнувши на ширину колонки і подивіться що з цього вийде. 

 

Розділіть ваш контент

В середньому 20% тексту на сайті дійсно читається. Розділіть текст на невеликі абзаци і дайте їм змістовні заголовки. Це допоможе вашим відвідувачам знайти інформацію яку вони шукають більш легко. Коли текст розділений на невеликі пункти, здається що він набагато коротший ніж суцільний текст і це приваблює читача, згадайте прийом з газетними колонками.

 

Залиште порожній простір

Не бійтеся залишати вільне від тексту місце. Прогалини забезпечують візуальні перерви для ваших відвідувачів, і вони допомагають підкреслити важливу інформацію. Не потрібно використовувати кислотні кольори, щоб привернути увагу читача. Виділяючи і оточуючих пробілами важливу інформацію, ви отримаєте найкращий результат і більш професійний веб-сайт.

 

Переконайтеся, що ваші фотографії оптимізовані

Оптимізація зображення полягає не тільки в хорошій якості і малому об’ємі файлу. Це також означає що вони повинні мати відношення до змісту. Не знаєте, з чого почати? На щастя у нас є стаття "Вимоги до зображення для Веб Сайту", що безумовно допоможе вам. 

 

Публікуйте тільки необхідне

Для того, щоб не перевантажувати свій веб-сайт залиште тільки необхідну інформацію. Якщо елемент не допомагає розумінню інформації, йому не має місця на сайті. Ви повинні очистити свій сайт від лишньої інформації до максимуму, щоб захопити інтерес відвідувачів в лічені секунди.