Замовити дзвінок

Заповніть цю форму і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Simple Progress Bar Template Preview Small1

Не оптимізовані сайти з величезними картинками, «важкими» відео дуже уповільнюють роботу сайту. Відвідуючи такі сайти, здається завантаження сторінки буде тривати вічність, і звісно ж це дратує. 

 Сучасний пошук інформації змушує нас переглядати сотні сайтів на телефонах, планшетах та комп’ютерах  по кілька десятків разів на день. В цьому безперервному пошуку інформації ми стаємо дуже нетерплячими, коли справа доходить до довготривалого завантаження сайтів. Саме тому 47% споживачів очікують завантаження сторінки через 2 секунди, або менше, а 40% залишать сайт, завантаження якого триває більше трьох секунд. Навіть пів-секундна затримка зменшує ступінь задоволеності клієнтів приблизно на 16%.  

Повільний час завантаження засмучує відвідувачів вашого сайту і впливає на коефіцієнт конверсії і сприйняття вашого бренду - особливо для мобільних користувачів, які іноді використовують не надто швидкий інтернет.  Як правило, коли завантаження сайту займає багато часу, відвідувачі сайту звинувачують власника сайту, а не їхнього постачальника послуг  інтернету. 

Але якщо ви хочете, щоб люди відвідували ваш сайт, та перебували на ньому, забезпечуючи вам гарну конверсію, ви повинні оптимізувати свій сайт. На час завантаження сторінки впливають розміри зображень, код, відео та інші фактори. Дізнатись як поліпшити час завантаження вашого сайту, а також замовити оптимізацію сайту ви можете за телефоном 0973802611.