Замовити дзвінок

Заповніть цю форму і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Mobile Web Design High Wycombe

При перегляді сайтів на мобільному телефоні чи планшеті, ви коли-небудь були змушені прокручувати з боку в бік (скролити), щоб прочитати інформацію на сайті? Або ви повинні були зближати (зумити), так як слова або кнопки на сторінці були занадто малі? Все це дуже характерно для сайтів, які не оптимізовані (не адаптовані) під мобільні пристрої.   

 

Google оголосив обов’язковим оновлення мобільних версій сайтів, або адаптації сайтів до мобільних пристроїв влітку 2015 року, та пообіцяв карати сайти, які не дотримуються таких вимог. Google   сприяє зміцненню ранжування сайтів з адаптивним дизайном починаючи з 1-го травня 2016 року. 

 

Google продовжує вносити зміни, щоб поліпшити можливість перегляду веб-сторінок для мобільних користувачів. Так що якщо ваш сайт не оптимізований для мобільних пристроїв, ви, ймовірно дуже програєте в рейтингу органічного пошуку. Ви дійсно можете дозволити собі відмовлятись від хорошого трафіку, від продажів та від прибутків?  Це малоймовірно. Тому вам обов’язково слід замовити мобільну версію сайту для існуючого сайту. Коли замовляєте створення та розробку сайту відразу слід замовляти адаптивний дизайн (адаптивна верстка). 

 

Наша студія веб розробки займається створенням за розробкою сайтів з адаптивним дизайном з нуля, а також в нас можна замовити адаптивну верстку на вже існуючому сайті. Для адаптації сайтів до мобільних пристроїв ми використовуємо Bootstrap.