Замовити дзвінок

Заповніть цю форму і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

 Pop Ups

Зайві спливаючі вікна, які не дають можливості читати інформацію на сайті дуже дратують та можуть стати серйозною причиною зменшення трафіку відвідуваності сайту.

 

Якщо ви збираєтеся використовувати спливаючі вікна на вашому сайті, важливо робити це правильно:

  • використовуйте їх в помірних кількостях, та не бомбардуйте ваших відвідувачів інформацією, в якій вони можуть бути не зацікавлені; 
  • слідкуйте за їхньою ефективністю. Оцініть кількість переглядів та кліків на кожному спливаючому вікні. Якщо спливаюче вікно не приносить очікуваних результатів, тоді слід його редагувати, або видалити;
  • помістіть спливаюче вікно збоку, або внизу сторінки, таким чином, щоб воно не заважало переглядати інформаціє в центрі сторінки:
  • використовуйте у спливаючому вікні заклик до дії, наприклад підписатись на новини чи купити акційний товар. 

 

Отже, запорукою успіху спливаючого вікна є потрібна інформація для кожного відвідувача. Спливаюче вікно не повинне викликати негативні емоції, його повинно бути легко закрити, та воно не має перекривати собою контент.

Гарним прикладом спливаючого вікна є зворотній зв'язок онлайн. Ви можете налаштувати спливаюче вікно на сторінці поширених запитань, щоб  відвідувач міг легко увійти в контакт з вами, якщо в нього є нагальні проблеми, питання або ж скарги.