Замовити дзвінок

Заповніть цю форму і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Mhfkghufczhr7adho7kv

Автоматичне відтворення  звуку на сайті є поганою ідеєю та безспірно дратує відвідувачів вашого сайту, особливо якщо вони не можуть знайти кнопку «стоп». Що ви думаєте вони будуть робити? Дехто може шукати кнопки відключення звуку на клавіатурі, але більшість натисне кнопку «назад» в браузері, та покине ваш сайт. 

Хоча Facebook і Twitter зараз використовують автоматичне програвання відео, зверніть увагу, що відео завжди в беззвучному режимі, якщо користувач не натиснув «включити звук» самостійно.  

Поважайте своїх відвідувачів, та не створюйте їм дискомфорт від перебування на вашому сайті. Нехай вони самостійно обирають коли грати музику чи відео, або хоча б починайте відео в беззвучному режимі. В іншому випадку звук може перекривати, або конфліктувати з іншими звуками, які користувач слухав в той час, як зайшов до вас на сайт. 

 Якщо ви все ж хочете створити сайт з автозапуском відео зі звуком, тоді дотримуйтесь кожної з наступних порад:

  • відео автоматичного програвання повинно тривати протягом п'яти секунд або менше;
  • якщо кліп триває протягом п'яти секунд, ви повинні надати користувачеві можливість зупинити або закрити його;
  • автозапуск в цілому є прийнятним, якщо користувач знав, що після натискання на посилання, він перейде на сторінку, де буде грати кліп.  

 Відтворення аудіо автоматично при переході на головну сторінку впливає на здатність читати контент сайту, викликає дискомфорт при пошуку кнопки вимкнути звук, тому ми не схвалюємо практику автоматичного запуску звуків (особливо, якщо вони тривають більше 3-ох секунд).