Замовити дзвінок

Заповніть цю форму і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Animation

Перш ніж створити сайт у студії чи самостійно, подумайте для чого та для кого ви створюєте його? Якщо ви хочете зробити сайт для відвідувачів, та «оживити» сторінки за допомогою декількох анімацій, та банерів, тоді це гарна ідея. Якщо ви створює сайт для себе та використовуєте його як новорічну ялинку, прикрашаючи його безмежною кількістю анімацій, мигаючих та сяючих банерів, тоді вам слід задуматись про правильність свого рішення, адже такий сайт однозначно дратує. 

 

Надмірна кількість анімацій не дає можливості нормально орієнтуватися на вашому сайті. Зайшовши на сайт, відвідувач протягом трьох секунд повинен зрозуміти хто ви, чим займаєтесь, та на якій сторінці потрібна йому інформація. В іншому випадку ваш потенційний клієнт просто перейде до простого і зрозумілого сайту вашого конкурента.  

 

Якщо ви хочете доповнити анімацією чи банером ваш сайт, просто задайте собі декілька питань: 

Чи зробить це доповнення сайт цікавішим? Усі покращення вашого сайту повинні зацікавити відвідувачів повертатись знову і знову на ваш сайт.

Чи допоможе це доповнення досягти основної мети веб-сайту? Якщо мета вашого сайту продавати книги, то й анімації повинні працювати для цієї мети.   

Чи вплине це доповнення на швидкість завантаження сайту? Яка б чудова не була ваша анімація, якщо вона сповільнює час завантаження сайту, це погано вплине на трафік, відповідно і на позиції сайту.  

 

Основне правило яке слід дотримувати при встановленні анімацій та банерів на сайт - їх кількість та розміри повинні бути в розумних кількостях.