Замовити дзвінок

Заповніть цю форму і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Bad Stock Photos

Зображення є важливою частиною вашого веб сайту, тому їх слід правильно підбирати ще на етапі створення дизайну сайту. Зображення дозволяють користувачам візуально сприймати інформацію, проводити асоціації та відчувати себе комфортно на вашому сайті.

Щоб заощадити час та гроші, деякі власники сайтів виставляють фотографії, зроблені за допомогою смартфонів, але якість таких фотографій часто розчаровує. Коли на вашому сайті виставлені такі неякісні фотографії, в які треба вдивлятись, щоб розглянути деталі, це викликає дискомфорт та дратівливість. 

Також відвідувачів дратують неправдиві (стокові) фото вашої команди, які можна побачити на кожному другому сайті. Через такі фотографії втрачається довіра до вашої компанії, адже якщо ви пишете про вашу команду, і виставляєте стокову фотографію співробітників, це схоже на обман, а якщо ви обманули з фотографією, то можливо ви обманюєте і про якість ваших послуг?  Не варто ставити чужі фотографії працівників, чужих підприємств, адже коли потенційний клієнт впізнає що це не ваше фото, воно зіграє проти вас. 

Зображення корисні, якщо вони щось уточнюють для відвідувача, а загальні стокові фотографії не допомагають ні відвідувачу ні вашому бізнесу.