Замовити дзвінок

Заповніть цю форму і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Frustrated Man Using Computer

 

Форма "Зв'язатися з нами" зручний спосіб формувати списки емейлів користувачів для розсилок. Чим дуже активно, останнім часом, користуються власники сайтів. Адже під час заповнення форми треба вказати свій E-mail (часто й номер телефону), щоб отримати відповідь на поставлене користувачем запитання. Однак, такий спосіб комунікації дуже дратує відвідувачів сайту, якщо немає іншого способу зв’язатись з Вами. Користувач не отримує індивідуального спілкування, та ще й немає можливості відразу відмовитись від надокучливих листів від вас. 

 

 Форма зворотного зв’язку є гарним інструментом для користувачів, в яких з’явився одноразовий запит,  для тих хто не любить розмовляти по телефону, для тих кому простіше описати своє запитання чи прохання письмово, але форма зворотного зв’язку ніколи не повинна бути єдиним засобом зв’язку між вами і вашими клієнтами. 

 

Якщо ваш відвідувач або клієнт потребує допомоги, він хоче отримати її якнайшвидше, а не заповнювати форму і чекати що коли-небудь він отримає відповідь.

 

Враховуйте інтереси всіх ваших відвідувачів при створенні сайту. Дайте людям можливість зв'язатися з вами по електронній пошті, по телефону, в соціальних мережах, за допомогою форм зворотного зв’язку, онлайн консультантів, і зробіть цю інформацію доступною на вашому сайті.