Замовити дзвінок

Заповніть цю форму і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Social

 Якщо ви пишете статті для людей, то, ймовірно, на вашому сайті є дійсно цікавий контент, яким люди хочуть ділитися в соціальних мережах. Ось чому це величезне розчарування для ваших відвідувачів, коли вони прокручують сторінку вгору та вниз в пошуках кнопки «твітнути», але не знаходять її.

Соціальні кнопки обміну зроблять ваш сайт легким для ваших читачів. Ділитися контентом в соціальних мережах повинно бути просто та зручно, ваші читачі не повинні вручну копіювати і вставляти URL на своїх соціальних сторінках.  Соціальний обмін забезпечує вам більше читачів, та популярність, що означає збільшення трафіку сайту, більш високий рейтинг в пошукових системах, а також більше можливостей отримувати клієнтів нового покоління.  

Ви можете помістити ці кнопки в будь-якому місці на вашому сайті, але ми рекомендуємо, розмістити їх на сторінках Вашого блогу. Таким чином нові статті завжди зможуть з легкістю поширюватись в соціальних мережах, таких як Twitter, Facebook, Google+, Вконтакте, YouTube та інші.

Будьте соціально активними, та замовляйте встановлення кнопок соціального обміну в компанії Вебленд.