Замовити дзвінок

Заповніть цю форму і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

 

Own Web SiteВ діловому світі інформація має вирішальне значення, тому ви повинні замовити розробку сайту, який буде містити інформацію про вас, послуги, продукцію, які ви пропонуєте. Нижче наведено деякі переваги створення власного веб сайту. 

 

Ціна реклами та право власності

Ви коли-небудь рекламували свій бізнес через так зване просування в соціальних мережах? Це дорого! Інвестиції в рекламу необхідні, але слід думати куди їх вкладати. Реклама вашої сторінки чи групи в соціальних мережах коштує 1000 - 5000  грн в місяць, але ви ніколи не отримаєте аудиторії, яка не зареєстрована в даній соціальній мережі, а отже, ви ігноруєте дуже великий відсоток ваших потенційних клієнтів. Не менш важливим є той факт що ви вкладаєте гроші в рекламу  чужого сайту (Вконтакті, Facebook та ін), ваша сторінка чи група в соціальній мережі насправді ніколи не була і не буде ваша. 

 Наявність власного веб-сайту зробить просування вашої компанії дешевше, та це буде інвестиція у ВАШ сайт, ВАШ бізнес, домен та бренд.  Багато версій автономної реклами сайтів доступні в Інтернеті, іноді навіть безкоштовно.

 

Комфорт

Наявність веб-сайту буде зручнішим для ваших існуючих клієнтів і для потенційних клієнтів. Зробіть так, щоб купувати в вас було легко. На власному сайті ви можете дати людям відчуття гарантій та довіри. Коли людина зможе оплатити покупку онлайн, добавити товар в закладки, відслідкувати статус замовлення - вона вам довірятиме. 

Створення сайту принесе комфорт не лише вашим клієнтам, але й вам теж. В вас буде зручний облік замовлень прямо на сайті. Ви зможете поставити позначку є товар в наявності чи ні.  Вам не будуть докучати дзвінками та листами чи отримали ви замовлення, яке плаття чи сукня подобається, чи отримали ви гроші, як ви здійснюєте відправлення  і т д, всю цю інформацію клієнт з легкістю знайде на сайті самостійно.