Замовити дзвінок

Заповніть цю форму і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Все більшої популярності набувають односторінкові сайти, так звані Лендінг пейдж. Водночас, з’являється все більше запитань що це за сайти та в яких сферах діяльності можна їх використати.

Отже, ця стаття допоможе нам визначитись яке призначення Landing page.

Лендінг – це зручний односторінковий веб-ресурс, основним призначенням якого є «змусити» відвідувача здійснити певну дію. Спонукальними діями лендінгу можуть бути:

  •  залишити свої контактні дані у формі зворотнього зв’язку;
  •  зареєструватись на сайті;
  •  зателефонувати за запропонованим номером телефону;
  •  зробити покупку та інше.

Зручність та простота Landing page несе в собі дуже важливу ідею – показати відвідувачу сайту рівно стільки інформації скільки необхідно буде для здійснення певної дії (зателефонувати, здійснити покупку і т д).

До простих сайтів можна також віднести сайт-візитку, та не варто плутати лендінг із сайтом-візиткою. Якщо Вам необхідно розповісти на сайті чим займається Ваша компанія, яку продукцію чи послуги Ви пропонуєте, донести до відвідувача останні новини та пропозиції , вказати контакти де Вас можна знайти, тоді Вам слід замовити сайт-візитку. А якщо Вам потрібно донести до відвідувача сайту інформацію про товар чи послугу яку Ви пропонуєте або подію, тоді Вам слід замовити Лендінг.

Також не варто плутати лендлінг з інтернет магазином, бо якщо Вам необхідно продати кілька товарів, сформувати особистий кабінет користувача та повноцінну корзину тоді Вам потрібно зробити інтернет-магазин. Лендінг ефективно продає один продукт.

Отже, лендінг виступає ефективним та простим сайтом якщо він представляє один продукт чи послугу. В лендінгу можна представити заголовок, розповісти про товар, показати переваги товару, дати можливість ознайомитись із відгуками про даний товар, гарантії, ціни, та обов’язково форму замовлення чи номер телефону для замовлення.

Ефективно використовувати односторінкові сайти у сфері перевезень, продажу товарів, ремонтних (сервісних) послуг.