Замовити дзвінок

Заповніть цю форму і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Waiting For CallРозробка сайту може принести вам багато користі: рекрутинг співробітників, інформування потенційних клієнтів про вашу продукцію і послуги, збільшити довіру серед цільової аудиторії ... Але давайте будемо чесними, люди які вкладають гроші в розробку веб-сайту очікують його окупити за рахунок отримання нових клієнтів.

Проте з багатьох веб-сайтів немає телефонних дзвінків. З нашого досвіду є п'ять основних причин, які пояснюють більшість невдач.

 

1. Ніхто не може вас знайти

Ваш сайт повинен бути на одній з перших двох сторінок пошукових результатів коли хтось шукає за ключовими словами пов'язаними з вашою діяльністю. Для досягнення такого результату є два варіанти. Перший – СЕО просування, клопіткий і тривалий процес, зазвичай результат видно через 3-6міс. Однак він закріплює ваш сайт в топі на тривалий період. Другий – Контекстна реклама (Google AdWords) – не менш клопіткий процес який виводить ваш сайт в топ з першого дня! Але реклама працює лише доти доки у вас на рахунку є гроші. Детально про це у розділі просування сайтів.

 

2. Відвідувачі не розуміють, що ви робите

Чи може відвідувач в перші кілька секунд перебування на вашому сайті зрозуміти:

Хто ти?

Що ви робите?

Для кого ви пропонуєте свої послуги?

Чим ви відрізняєтесь від інших фірм?

 

Якщо це не так, то вам потрібно виправити ситуацію!

 

3. Ваш номер телефону важко знайти

Переконайтеся, що відвідувачі сайту можуть знайти телефонні номери швидко. Додайте форму «Замовити дзвінок». Уникайте розміщення надто великої кількості номерів, або згрупуйте їх так, щоб відвідувач розумів у який підрозділ компанії він телефонує.

 

4. Веб-сайт не має ніякого заклику до дії

Не соромтеся закликати людей зателефонувати вам, це можна зробити за допомогою таких виразів:

«Зв'яжіться з одним з наших фахівців»

«Подзвоніть нам щоб дізнатись про знижки»

«Дзвоніть! Кількість товару обмежена!»

 

5. Ви проігнорували мобільні телефони

Останнім часом люди  використовують свої мобільні телефони для веб-серфінгу частіше за ПК. Якщо ваш сайт не адаптований для мобільних пристроїв, ви можете легко втратити клієнтів. 

 

В компанії Webland завжди готові створити новий сайт для вашого бізнесу, чи покращити існуючий. Зателефонуйте нашим експертам щоб дізнатись що ми Вам запропонуємо!