Замовити дзвінок

Заповніть цю форму і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Adaptive Site

Раніше ми писали про вимоги Google до сайтів щодо їх адаптивності, та пояснювали чому важливо дотримуватись цих вимог. Якщо ви ще не зробили сайт адаптивним, або результат вас не цілком влаштовує, ми хочемо вас надихнути та показати приклади сайтів, які дуже вдало адаптували дизайн сайту для смартфонів.

 

 1.Інтернет магазин професійної техніки для прибирання. 

Групи товарів представлені іконками з їхніми назвами, що дає можливість користувачу смартфону швидко зорієнтуватись, які товари продаються на цьому сайті. Також дуже зручне фіксоване меню, яке не потрібно шукати вгорі сторінки, воно завжди під рукою, що допомагає в будь-який момент перейти до наступного розділу сайту. Всі групи товарів мають розширений фільтри характеристик, які можна розгорнути та згорнути за необхідності. 

 Mob Jw1Mob Jw2Mob Jw3

2.Сайт туристичної компанії 

Ідеально адаптований пошук турів для користувача, який завітав на сайт зі свого мобільного телефону.  Відразу видно контактні телефони та адреси, що дуже зручно для людей, які шукають гарячі путівки. Зручний поділ пропозицій відпочинку по країнах – великі картинки з назвою країни, дозволяє користувачу смартфону швидко знайти потрібну йому інформацію. 

Mob Jet1Mob Jet2

3.Сайт оренди житла

Зручне відображення користувачу основної інформації для оренди:  фото, рейтинг, опис, позначка на карті, з можливістю швидкого переходу до детального опису, просто натиснувши на поле тексту чи фотографії. 

 Mob St

Усі вищенаведені приклади сайтів ви можете переглянути детальніше, завітавши в розділ нашого сайту ПОРТФОЛІО