Замовити дзвінок

Заповніть цю форму і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Websitedesign

Причина замовити розробку сайту з індивідуальним дизайном не завжди зрозуміла людям, які ніколи не користувались послугами створення та розробки сайтів раніше. Адже існує безліч готових шаблонів, і можна просто обрати симпатичний шаблон та купити його. І для чого тоді платити професійному веб-дизайнеру? Насправді ж професійні веб-дизайнери та індивідуальне створення дизайну сайту завжди на крок попереду готових шаблонів. Ось чому. 

  

1.Web дизайнери створюють з нуля.  

Якщо ви хочете, щоб ваш бренд виділитися з натовпу, та був  зроблений спеціально для потреб вашого бізнесу, тоді звичайно вам  необхідно створювати дизайн з нуля. Намагаючись «впихнути» стиль вашого  бренду в шаблон, ви можете поставити під загрозу цілісність вашого бренду, використовуючи стиль, який створили дизайнери без будь-якої думки про вас та вашу компанію.  

 

2. Веб - дизайнери постійно співпрацюють з програмістами.  

Веб дизайн створюється для того щоб клієнт міг зрозуміти як буде виглядати його сайт в кінцевому результаті: коли буде зроблена верстка, буде адміністративна частина сайту, сайт буде наповнений та будуть працювати усі модулі та плагіни. Важливо щоб дизайн сайту малювався з розумінням технічних вимог до сайту, наприклад як буде працювати слайдер, та намалювати його саме так. Тому веб-дизайнер та програміст працюють однією командою. 

Нажаль, купуючи готові шаблони, ви купуєте картинку, і згодом під час розробки сайту по шаблону виникає багато проблем: наприклад намальований слайдер виявляється платний, або він може й зовсім не працювати якщо у вас стара версія cms.

 

3. Веб - сайти зроблені дизайнером можуть бути змінені пізніше. 

Як змінюється мода на одяг та взуття, так само і змінюються тенденції у веб-дизайні та веб розробці. Замовляючи індивідуальний дизайн у студії, у вас буде набагато більше можливостей змінити чи доробити ваш сайт. Купуючи шаблон, ваші можливості змінити щось вкрай обмежені. 

Веб сайт повинен розвиватись та рости відповідно до ваших потреб. Тому краще створювати сайт, який може змінюватись по мірі необхідності. 

 

Якщо Вас цікавить додаткова інформація щодо веб-дизайну, звертайтеся за телефоном +38 (097) 380-26-11