Замовити дзвінок

Заповніть цю форму і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Icons For Web SiteІконки можуть швидко змінити зовнішній вигляд вашого сайту. Вони можуть піднести сайт на «вищий» рівень, але тільки якщо використовуються правильно. Сьогодні ми пояснимо як їх ефективно використовувати.

 

Чому потрібно використовувати іконки на сайті?

1) Як ви знаєте, очі в першу чергу звертають увагу на  зображення, а вже потім на текст. Зображення привертають увагу набагато краще, так що шляхом додавання іконки до ваших текстів, ви привернете увагу до найбільш важливої інформації. У той же час, ви зробите ваш сайт більш привабливим.

 

2) Зробіть довгий текст більш привабливішим для читання. Додавши іконки в текст, розділіть його на кілька секцій. Довгі тексти розділені маленькими значками здаються набагато коротшими, так як вони розділені на невеликі блоки. Це дозволить зробити його більш легким для читання.

 

3) Картинка замість тисячі слів. Те ж правило стосується іконок. За допомогою іконки на сайті,  відвідувачі будуть краще розуміти ваш продукт або послугу.

 

Як використовувати іконки на вашому сайті?

1) Переконайтеся, що всі іконки на вашому сайті мають призначення, вони там заради стилю, кращого розуміння або поділу - всі значки повинні бути корисні. Використовуйте їх, щоб показати відвідувачам куди натиснути, щоб уточнити навігацію або проілюструвати тексти.

 

2) Відповідність стилю вашого сайту та іконок. Якщо ви використовуєте плоский дизайн (flat design) веб сторінки, збережіть його і в іконках. Вони повинні поєднуватися з рештою вашого сайту.  Також не забудьте дотримуватись колірної палітри яка вже присутня на сторінці.

 

3) Іконки можуть замінити собою багато речей, вони можуть вказувати на дію або інформацію. Зробіть їх простими і інформативними. Наприклад, телефонна трубка - поруч з номером, мітка розташування - поруч з  адресою або стрілка вгору - щоб дістатися до верхньої частини сторінки. Користувачі сайту повинні інтуїтивно розуміти на що іконки вказують. Ви ж не хочете  їх заплутати, поставивши значки, які не мають нічого спільного з текстом чи дією.