Замовити дзвінок

Заповніть цю форму і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Online ShoppingЕлектронна комерція стає все більш популярнішою в світі та Україні. Дуже зручно замовити розробку інтернет магазину і не витрачати щомісяця кошти на оренду приміщення, комунальні платежі та зарплату для продавців. Для покупців, в свою чергу дуже зручно оглянути асортимент десятків магазинів та знайти найкращі пропозиції попиваючи каву, а не бігаючи від магазину до магазину. Це економить час та гроші, оскільки пропозиції на сайтах зазвичай привабливіші. Інтернет шопінг став настільки успішним, що навіть «фізичні» магазини починають переходити на електронну комерцію, або ведуть її паралельно.

У цій статті ми дамо кілька порад для досягнення успіху в продажах через інтернет магазин.

 

Товари мають бути візуально привабливими

Оскільки клієнт не може бачити продукт фізично, зображення на сайті саме по собі повинно стимулювати клієнта до покупки. Тому важливо дотримуватися цих основних порад:

  • Мати хороші або професійні фотографії
  • Завжди один продукт на одному зображенні (в картці товару)
  • Відео огляд товару ( відео огляд чи презентація товару це зручний спосіб для користувача, щоб ознайомитись з характеристиками та функціями вашого продукту, не читаючи довгі рядки тексту)

 

Майте на увазі, що зображення представляють серйозність і професіоналізм вашого бізнесу. Для того, щоб мати якісні фотографії ви можете прочитати цю статтю : «ВИМОГИ ДО ЗОБРАЖЕННЯ ДЛЯ ВЕБ САЙТУ», або звернутись до професійного фотографа.

 

Слухайте користувачів

Для того щоб підтримувати хорошу репутацію і відносини з вашими клієнтами, ви повинні слухати їх. Читайте відгуки у соціальних мережах, чи з форм зворотного зв’язку та враховуйте зауваження. Не нехтуйте клієнтами, адже вони ті заради кого ви працюєте.

 

Акції

Клієнти люблять мати привілеї, змусьте їх відчувати себе особливими. Запропонуйте накопичення дисконту чи пакетні знижки.

 

Потрібні ідеї?

  • Запропонуйте безкоштовну доставку при покупці  від 1000грн.
  • Запропонуйте знижку 15% при покупці 2-х і більше одиниць товару
  • Робіть подарунки до дорогих товарів (наприклад чохол для телефону)

 

Швидка доставка замовлення

Після отримання замовлення подбайте про якнайшвидше його відправлення. Ніхто не любить чекати. На сторінці магазину слід чітко вказати кількість днів яку ваш клієнт буде чекати, перш ніж отримає свою покупку. 

 

Ефективні повернення

У будь-якому бізнесі дуже важлива лояльність до клієнтів. Задоволений клієнт повернеться до вас для нових замовлень. Переконайтесь що кожен клієнт задоволений вашими послугами. Варто пам’ятати про право на повернення бракованого чи навіть нового товару. Для нового товару по закону України передбачений 14-ти денний термін. Опишіть на сайті кроки повернення чи гарантійного обслуговування, щоб відвідувачі могли ознайомитись з ними ще до покупки.