Замовити дзвінок

Заповніть цю форму і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

E Commerce Design 2017Багато сайтів електронної комерції були перероблені останнім часом для того, щоб відповідати очікуванням відвідувачів. Адже потреби користувачів змінюються, а відповідно і тенденції ринку e-commerce. Сучасний користувач володіє високошвидкісним інтернетом та масою гаджетів для користування ним. Він хоче купувати товари в дома, в дорозі, в офісі не витрачаючи багато часу на пошук потрібного товару і не відчуваючи незручностей пов’язаних з переглядом сторінок магазину.

В наш час дизайн повинен бути не лише красивим, а й зручним для використання.

Ось список найпопулярніших тенденцій в розробці дизайну для електронної комерції в цьому році:

 

1. Інтерфейс, «дружній  до пальців»

Багато людей будуть бачити ваш сайт на мобільному пристрої. Це означає  що сайт повинен бути мобільно-орієнтованим і досить зручними для пальців. 

Ось дві основні поради для мобільної версії сайту:

  • Сконцентрована інформація. Довгі сторінки сайту не зручно скролити з мобільного телефону. Тому необхідно залишити лише найважливішу інформацію для мобільної версії сайту.
  • Великі кнопки, їх зручно натискати і легко побачити, а легкість в використанні завжди нам на руку.

 

2. Вміст

Сучасні сторінки сайту містять більше матеріалів ніж їх попередники, це означає, що дизайнери повинні звертати більше уваги на всі можливі методи, щоб об'єднати інформацію і дати користувачу можливість переглянути її легким способом.

Короткий зміст. Фотографія і лише найважливіша інформація дозволять скоротити розміри блоків в списку товарів. Це означає більшу кількість продукції на меншій площині екрану, а відповідно менше скролу щоб знайти те шо цікавить клієнта.

Фільтри.  Це обов’язковий атрибут сучасного інтернет магазину. Змушуючи відвідувача сайту клікати десятки сторінок з товарами ви ризикуєте втратити його. Набагато зручніше обрати всі потрібні параметри у фільтрах і застосувавши їх побачити кілька пропозицій які насправді зацікавлять.

 

3. Гнучка конструкція

Адаптивний дизайн є головною особливістю для сучасного дизайну сайтів електронної комерції. 

Сайт з адаптивним дизайном приверне увагу користувачів мобільних пристроїв і власників ПК.

 

4. Шрифти

Ніколи не варто недооцінювати шрифти. Вони відповідають за зручність читання інформації і є частиною дизайну сторінки. Шрифти мають  дуже важливу роль в створенні зовнішнього вигляду вашого інтернет магазину, так що не соромтеся використовувати найбільш популярні і привабливі шрифти.

 

5. Відеоконтент

В цьому році ми швидше за все побачмо в два рази більше відео на сайтах, ніж ми бачили в минулому році. Відео є джерелом корисного контенту, який підходить як для ПК так і мобільних пристроїв, і може нести в собі багато інформації яку можна дізнатись не читаючи вмісту сторінки.

 

Замовляйте розробку сайтів що відповідатимуть всім викликам сучасності у команди професіоналів Webland.