Замовити дзвінок

Заповніть цю форму і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Video Background 

Використання відео в якості фону на сайті - дизайн тенденція , яка виникла кілька років тому, та як і раніше є предметом численних дискусій веб-розробників. Команда нашої веб студії вважає, що використання відео в якості фону додає більш динамічний та жвавіший вигляд вашому сайту, а отже є гарним рішенням. Та користь з такого відео буде лише тоді, коли все буде зроблено належним чином. Тож надалі ми трішки заглибимось в цю тему, та розкриємо  переваги, недоліки та правила використання відео в якості фону. 

 

Переваги відео фону

Такий сайт виділяється серед натовпу статичних веб-сайтів.  Його перша перевага в здатності залучати більше відвідувачів, завдяки своїй унікальності.

Відео на вашому сайті дає відчуття відвідувачу що ви слідуєте новітнім технологіям. Воно служить демонстрацією та поясненням ваших послуг чи продуктів.

 

Недоліки відео фону

Повільніший час завантаження сторінки.  Відео, враховуючи характер формату файлу, як правило, уповільнює час завантаження сторінки. Є способи пом'якшити цей ефект за рахунок оптимізації відео. Тим не менше, на відміну від зображень, відео завжди буде завантажуватись повільніше.

 

Важливі правила встановлення відео для фону сторінки:

- відео повинно бути оптимізованим;

- відео повинно програватись без звуку;

- повинна бути передбачена заміна відео на фотографію, для випадків коли пристрій не відображає відео (наприклад смартфон або планшет).