Замовити дзвінок

Заповніть цю форму і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Websitediagrama

Якщо в вас є сайт, але він застарів, працює погано та не приносить вам очікуваних результатів є два способи вирішення проблеми. Перший і більш очевидний – створення нового веб-сайту. Процес створення сайту вимагає ретельного планування, якісних виконавців та аналізу усіх недоліків та переваг старого сайту. 

Другий спосіб – покращувати свій сайт поступово та протягом тривалого часу, регулярно вносячи зміни для належного його функціонування.

Для того щоб допомогти вам проаналізувати чому ваш сайт не приносить бажаних клієнтів та як це виправити, ми пропонуємо вам переглянути чи відповідає ваш сайт наступним факторам успішного веб сайту:

 

1. Простота

Успішні сайти не змушують користувача нервувати, та витрачати багато часу на пошуки потрібної йому інформації. Якщо користувач сайту натиснув на «галерея робіт», то він очікує побачити фотографії ваших робіт, а не довжелезні тексти про те яка в вас чудова компанія та дружній колектив. 

 

2. Дизайн сайту та брендінг

Дизайн сайту повинен бути сучасним та цілісним. Логотип не повинен бути гігантським чи не якісним. На сайті повинно бути 2-3 основних кольори, які гармонійно поєднуються. Зверніть увагу на деталі. Додайте фавіконку (маленький значок, який з’являється в закладках браузера). 

 

3. Новітні технології

Вражайте своїх відвідувачів чимось нестандартним. Це можуть бути анімовані об’єкти, ефект об’ємності деталей (paralax), та багато інших новітніх технологій, які постійно з’являються у світі веб розробки. 

 

4. Підтримуйте зв’язок з відвідувачем

Використовуйте соціальні мережі, форми зворотнього зв’язку, мобільні дотатки, та будьте завжди доступними вашому відвідувачу.