Замовити дзвінок

Заповніть цю форму і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Webhosting

Якщо ви плануєте замовити сайт, то окрім того щоб укласти договір про створення та розробку сайту із веб-студією, вам слід також подбати про хостинг (місце на сервері). Від місця, де ви розмістите сайт залежить його успіх. Але який хостинг найкращий? Це залежить від цілого ряду чинників, включаючи ціну, підтримку та надійність хостингової компанії. 

 

Один тип хостингу не може підійти всім сайтам. Хостинги бувають різних розмірів, з різним захистом, різної вартості. Більшість провайдерів пропонують наступні послуги хостингу: 

 

Віртуальний хостинг. Найбільш поширений і найдешевший веб – хостинг. Такий хостинг підходить для сайтів початківців та сайтів середньої навантаженості. Такий сервер ви будете ділити з рядом інших сайтів. Якщо один сайт на сервері використовує непропорційно велику кількість навантаження на сервер, це може негативно вплинути на загальну продуктивність інших сайтів, розміщених на одному сервері.

 

Virtual Private Server (VPS) хостинг. VPS хостинг практично ділить один фізичний сервер на кілька серверів, щоб краще управляти простором. VPS хостинг дає вам майже стільки ж контролю, як виділений сервер і більше особистого життя, ніж віртуальний хостинг. Але він є дорожчим від віртуального хостингу в декілька разів. 

 

Виділений сервер хостинг. Такий хостинг обходиться в декілька разів дорожче ніж VPS, так як для нього вам слід придбати, або орендувати фізичний сервер під хостинг. Виділений сервер дає вам, як користувачу, повний контроль сервера: від апаратних засобів до операційної системи, і ви не будете ділитися ним ні з ким. Виділений сервер рекомендується для сайтів, які вже мають значний обсяг трафіку, і для нього краще мати системного адміністратора, який має певний досвід роботи з серверами.