Замовити дзвінок

Заповніть цю форму і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Wrong SeoSEO оптимізація сайту, річ дуже «тонка». Для досягнення топових позицій потрібно безперервно працювати. Але іноді заходи, які на вашу думку допоможуть в просуванні,  можуть нашкодити. Щоб уникнути зниження позицій в пошукових системах, ми описали поширені помилки при оптимізації сайтів.

 

Ключові слова

Додавання ключових слів до вмісту є хорошою ідеєю, але це палиця з двома кінцями. Не слід додавати надмірну кількість ключових слів на сайт. Оскільки Google серйозно знизить ваш рейтинг в пошуковій видачі, якщо побачить, що ваш вміст просто перевантажений ними. Зосередьтесь на якості, а не кількості.

 

Посилання

Додавання внутрішніх і зовнішніх посилань є відмінним способом, щоб збільшити трафік на ваш сайт. Тим не менш, ви втратите довіру пошуковиків, якщо ці посилання не працюють. Час від часу перевіряйте чи посилання ведуть на потрібні сторінки.

 

Google Мій Бізнес

Якщо у вас є компанія, вам необхідно створити обліковий запис на Google Мій Бізнес. Заповнивши просту форму, ви можете продемонструвати свій бізнес для великої кількості місцевих жителів, з'являючись в результатах пошуку Google і Google Maps. На додаток ви можете вказати години роботи та контактну інформацію, чи навіть запропонувати відвідувачам віртуальний тур вашим офісом. 

 

Контент

Вам напевно не подобається читати плагіат? Вашим відвідувачам і Google теж! За виявлення дублікатів тексту, пошукові роботи вам «віддячать». Багато контенту це добре, але робіть ставку на якість.

 

Мобільна версія сайту

В даний час вкрай важливо мати мобільну версію сайту (адаптив). Все більше людей гортають сторінки вашого веб-сайту за допомогою смартфону або планшета. Команда Webland завжди рекомендує розробку адаптивних сайтів, адже бізнесу слід йти в ногу з технологіями.