Замовити дзвінок

Заповніть цю форму і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Joomshoppingwebdevelopment

Розробка сайту вимагає в першу чергу визначитись із вибором платформи (cms). Найпопулярніші з безкоштовних систем управління сайтом є Joomla та Wordpress. Якщо ви хочете створити інтернет магазин, тоді можна використати компоненти для cms. Сьогодні ми розповімо про один з найкращих компонентів для створення інтернет магазину – JoomShopping

Joomla вже давно використовується для створення сайтів, її добре знають та люблять багато підприємців. Одна з причин це безліч безкоштовних плагінів, які створюються спеціально щоб доповнювати платформу. 

Одним з плагінів є й JoomShopping, який створений для електронної комерції та забезпечує вам повний контроль над продажами онлайн.  Зі своєю функціональністю та простотою налаштування JoomShopping робить управління інтернет магазином дуже простим. 

В JoomShopping все під рукою, він має чіткий поділ на: категорії товарів, товари, замовлення, клієнти, налаштування та додаткові опції, де налаштовуються валюта, способи оплати, доставки, одиниці виміру та інше.  

Додавання нових, групування та редагування існуючих товарів здійснюється в лічені секунди. 

JoomShopping швидкий та багатофункціональний інструмент, який гарно працюватиме на вашому інтернет магазині. Замовляйте розробку сайту на Joomla та JoomShopping в професіоналів вебстудії Webland