Замовити дзвінок

Заповніть цю форму і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Onovlennya Saity

Весна, період оновлення! Це ідеальний час, щоб очистити будинок і почати все заново. Скористайтеся цією можливістю, щоб зробити те ж саме з вашим сайтом, оновлюючи  його якраз вчасно для весни! Виконайте наступні 4 кроки, щоб оновити ваш сайт швидко та безкоштовно. 

 1. Змініть фотографії

Зміна декількох зображень на вашому сайті може суттєво змінити вигляд сайту. Ми створюємо сайти лише зі зручною адміністративною частиною сайту, тому замінити фотографії можна всього в кілька кліків. 

2. Зосередьтеся на головній сторінці

Якщо у вас немає часу, щоб зробити повний редизайн вашого сайту, зосередьтеся на головній сторінці сайту. Це перша сторінка, яку відвідувачі побачать, тому вона найважливіша. Красиві фотографії, крилата фраза і кнопка заклику до дії – все, що потрібно, щоб привернути увагу відвідувача.

3. Розпитайте

Дві голови краще ніж одна, так що запитайте ваших друзів і вашу сім’ю думку про ваш веб-сайт, що на їхню думку варто змінити. Зберіть кілька зауважень і проаналізуйте їх ідеї.

4. Будьте обережні

Необережні зміни можуть призвести до неприємних наслідків. Перевірте свої тексти і заголовки, переконайтеся, що їх читабельність є ідеальною, і що всі шрифти та кнопки мають потрібні стилі. Також переконайтеся, що посилання працюють.