Замовити дзвінок

Заповніть цю форму і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

У Львові, Києві чи Івано-Франківську усюди бізнесмени прагнуть використовувати свої фінанси оптимально. Однак замовляючи бюджетний сайт потрібно звернути увагу що Вам насправді пропонують, а не керуватись 'міфами'.

 Міф перший : достатньо зробити сайт і він буде на перших сторінках пошукових систем.

Розробка сторінки лише перший крок на шляху популярного веб-ресурсу. Для індексації сайту пошуковими системами, потрібна оптимізація (прописування “дружніх URL”, мета тегів, описів і ключових слів).

Але індексація не означає високих рейтингів. Для просування на топові позиції потрібне постійне оновлення контенту, яке буде цікавим для користувачів. Для більш інтенсивного просування потрібно замовляти SEO з метою закупки посилань та контекстної реклами – професіоналом.

Міф другий: сайт добре відображатиметься на всіх пристроях.

Часто економ пропозиції по розробці інтернет сторінок передбачають тільки фіксовану версію сайту. Тобто адаптовану лише під ПК. Для адекватного відображення на інших пристроях, таких як планшет чи мобільний телефон, потрібно замовляти адаптивну або 'резинову' верстку. Для веб-сторінок компаній чи інтернет магазинів це обов'язково, однак для маленького блогу чи сайту візитки, достатньо і фіксованої версії.

Міф третій: розробник сам підбере контент на Ваш сайт.

Розробник як правило робить лише базове наповнення сайту, 100% наповнення оплачується додатково, до того ж замовник має надати тексти, фото та відео матеріали. У випадках “Лендінг пейдж” зазвичай наповнення безкоштовне.

Варто пам'ятати що для оптимізації роботи сторінки може бути потрібна додаткова обробка зображень (наприклад у Photoshop), з метою стискання розміру без втрат якості.