Замовити дзвінок

Заповніть цю форму і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Joomla Order Website

Можливо Ви думаєте що розробка професійного веб-сайту коштує купу грошей? Ми розвіємо ваші страхи і скажемо що маючи невеликий бюджет можна зробити професійний сайт з унікальним дизайном та зручною адміністративною частиною. Для цього можна замовити розробку сайту на cms Joomla.  

Сайти написані на Joomla  досить прості в адмініструванні навіть для початківців. Ось деякі способи заощадити гроші при розробці якісного сайту:

1. Індивідуальний дизайн

Завжди замовляйте сайти з індивідуальним дизайном. Не вірте міфам про якісні шаблони та теми веб-дизайну, так як вони штампуються масово. Для компаній, які продають шаблони основне кількість, а не якість.  Замовляючи унікальний дизайн сайту ви отримуєте довгострокову перевагу, так як редагувати куплений шаблон може бути набагато дорожче. В нашій веб студії, при замовленні веб сайту, ви завжди отримаєте індивідуальний дизайн сайту.

2. Швидке та просте оновлення сайту

Коли ви плануєте замовити розробку сайту у веб-студії, уточняйте чи буде на сайті адміністративна частина, чи зручна вона для користувача, чи проведуть вам навчання для самостійного адміністрування сайтом.  Переконайтеся, що ви швидко та з легкістю зможете самостійно оновлювати ваш сайт. Сайт зроблений на Joomla міститиме дуже зручну адміністративну частину. 

3. Модулі та плагіни

Модулі для Joomla можуть значно розширити функціонал вашого сайту. Для цього потрібно лише звернутись до професіоналів програмістів, які встановлять та налаштують модулі на вашому сайті. А це набагато дешевше, ніж замовляти написання додаткового функціоналу. Широкий спектр безкоштовних і недорогих плагінів, доступних для Joomla відкриває світ можливостей, які ви не могли б собі дозволити з самописними сайтами.