Замовити дзвінок

Заповніть цю форму і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Yandex Baden BadenЯкщо Ви вже створили сайт чи розробка сайту тільки в планах, зверніть увагу на тексти ваших сторінок. SEO оптимізація вашого сайту під загрозою, якщо Ви використовували тексти написані для пошукових роботів а не користувачів, тому що Яндекс запустив новий алгоритм з виявлення «переоптимізованих» текстів. 

 

Новий алгоритм під назвою «Баден-Баден» має за мету виявляти на сайтах тексти де занадто багато ключових слів, тобто ті які спрямовані на зацікавлення пошукових роботів а не користувачів інтернету. За такі порушення Яндекс буде знижувати позиції вашого сайту в пошуковій видачі. Щоб позбутись санкцій пошуковика доведеться видалити такі тексти з сайту та дочекатись повторного обходу сторінок роботами Яндекс. Про порушення власники веб сайтів будуть повідомлені в «Яндекс Вебмайстер». Також у «Вебмайстрі» з’явиться кнопка яка допоможе відзвітувати, що Ви вже видалили такі тексти.

 

Тож переконайтесь ще раз, що Ваші тексти написані для відвідувачів сайту а не пошукових роботів, адже пониження рейтингу може дорого обійтись.