Замовити дзвінок

Заповніть цю форму і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Yandex Zaboronyly

Заборона Яндекс викликала хвилю запитань в галузі розробки сайтів. Що робити власникам сайтів які активно користувались сервісами компанії, зокрема контекстною рекламою Яндекс Директ?

 

По перше, потрібно якомога швидше замовити контекстну рекламу Google AdWords, це аналог Яндекс Директ який працює в мережі Google. До того ж кількість користувачів Google в Україні вдвічі більша від користувачів Яндекс, що має свої переваги. Швидка реакція на ці зміни, допоможе мінімізувати удар по вашому онлайн бізнесу.

 

Друге. Якщо ви власник інтернет магазину і оплати проводились через Яндекс Гроші, то негайно підключайте інші форми онлайн оплат. А також виводьте гроші з сервісів Яндекс щоб вони не залишились заблокованими!

 

Третє. Якщо ви зберігали бекапи сайту на Яндекс Диску (чи іншу важливу інформацію) то негайно переносьте її на інші сервіси доки вона ще доступна, або збережіть на локальний диск. Ідеальним варіантом збереження бекапів є їх дублювання на локальному диску та хмарному сервісі.

 

Якщо Вам потрібна порада стосовно замовлення контекстної реклами чи інших питань пов’язаних із вашим веб сайтом, звертайтесь до команди розробників Webland!