Замовити дзвінок

Заповніть цю форму і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Websitedewforsmartphones

Ми все частіше  не випускаємо смартфонів з рук, бо нам потрібно: зробити швидкий пошук в Google, оновити статус у Facebook або спілкуватися з друзями, мобільні телефони тепер частина нашого життя. 

Саме тому все більше відвідувачів переглядають сайти з мобільного пристрою. Ваш сайт може бути чудовим, коли дивитись на нього з комп'ютера, але він повинен бути таким же (і навіть кращим) з мобільного пристрою. 

Далі ми розповімо, чому варто замовляти розробку сайту, оптимізованого під мобільні пристрої.

 

Чому вашому сайту потрібен адаптив?

В даний час у кожного є мобільний телефон, і люди використовують їх для веб-серфінгу, завантаження програм, замовлення їжі і навіть перегляду фільмів. Тому є шанс, що відвідувачі вашого сайту переглядатимуть його з телефону. Згідно зі статистикою, 52% світової веб-активності відбувається з мобільних пристроїв.

 

Ви, напевно, вже стикалися з сайтами, які не оптимізовані для екрану телефону.  Дуже не зручно постійно масштабувати екран, щоб прочитати інформацію чи натиснути кнопку. Маючи адаптивний сайт, ви збільшите його видимість в пошукових системах і зможете отримати більшу відвідуваність. 

 

Поради та рекомендації

Використовуйте чіткі шрифти, хороший розмір: створіть зручні умови для ваших читачів, ніхто не любить жмуритись.

Зосередьтеся на тому, що важливо: видаліть непотрібні зображення, текст і т.д., які будуть заважати відвідувачам отримувати відповіді на свої питання або знайти те, що вони шукають. 

Ставка на якість: сайт повинен бути максимально зручним, не потрібно лишніх «важких» зображень чи ефектів, довга прогрузка сторінки буде тільки мінусом. 

 

Щоб замовити розробку сайту який буде відповідати всім вимогам сучасності звертайтесь у веб студію Webland.