Замовити дзвінок

Заповніть цю форму і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Cant Write Article

Розробка сайту, це лише перший крок, на довгому шляху до успіху. Сайту потрібен контент, і одним з важливих елементів контенту є статті блогу. Блог допоможе поліпшити SEO вашого веб-сайту, що зробить вас більш помітними в Інтернеті.

Щоб ваш блог був успішним, потрібно:

 

Регулярно публікувати статті;

Писати про актуальні теми, які цікавлять ваших читачів;

Заповнювати опис (description) до  статей,  щоб мати грамотно оформлені посилання (сніпети) на ваш блог у пошукових системах;

 

На жаль, багато власників (адміністраторів) сайтів страждають від «синдрому порожньої сторінки». Це стається з усіма, час від часу натхнення просто немає. Але не хвилюйтеся, ось поради, які допоможуть вам знайти натхнення для написання нових статей!

 

Виділіть час, наприклад один раз на місяць, і перелічіть теми, які можуть зацікавити ваших відвідувачів та сплануйте коли опублікувати. Принаймні ви не витрачатимете час коли прийдеться їх писати, оскільки вже матимете готову тему статті. 

Перш ніж починати писати, напишіть чернетку, щоб мати уявлення про що буде йтись у статті, так писати значно легше.

 

Читайте новини, слідкуйте за трендами, це допоможе вашому блогу бути цікавим. Актуальні теми допоможуть досягнути популярності, а теми з новин допоможуть з ідеями для власних статей.

 

Коли ви визначите предмет статті, проведіть кілька досліджень, щоб дізнатися більше про цю тему. Можливо, ви знайдете цікаві факти, які надихнуть на написання. Чим більше інформації у вас буде, тим легше писати статті для сайту.

 

Погляньте на сайти ваших конкурентів, можливо там ви знайдете підказки в якому напрямку рухатись. Конкуренти можуть спрямувати вас в правильне русло думок, що може надихнути на написання цікавих статей для вашої цільової аудиторії. 

Будьте обережні, щоб не продублювати вміст знайдений в Інтернеті, оскільки Google суворо покарає за плагіат.

 

Перед написанням статей, подумайте про те, що хочуть читати відвідувачі сайту. Отримуйте натхнення безпосередньо від них: пишіть статті про новації, а також про поточні проблеми пов'язані з вашою галуззю. Спробуйте вийти з вашої звичайної редакційної лінії. Погляньте на статтю, яку найчастіше читають ваші відвідувачі, попросіть їх залишити свої думки та коментарі, вони вам дуже допоможуть у майбутньому.