Замовити дзвінок

Заповніть цю форму і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

В даній статті ми ознайомимо вас з процесом проектування макету веб-сайту, враховуючи поширені помилки, які траплялись в роботі створення найрізноманітніших сайтів. Ми підготували короткий опис кроків для ідеального оформлення веб-сайту.

 1. «Викладіть» свої думки спочатку на папері

Хороше розташування та чітка ієрархія стануть гарною основою формування вигляду сайту. Відсутність такої основи не зможе вирішитись однією грою тіней чи градієнтів. Подумайте про зміст, оформлення та функціональність. Треба врахувати навігацію та компоненти, такі як бічні панелі та розташування банерів. Якщо підходити до створення дизайну сайту таким чином, ви будете мати чітке розуміння дизайну не лише на головній, а я на внутрішніх сторінках.

2. Виберіть колірну гаму

Ви повинні вирішити які кольори будете використовувати для інтерфейсу, фонів та текстів. Рекомендуємо використовувати обмежений набір кольорів та відтінків для загального користувацького інтерфейсу.

3. Підберіть шрифт

Оскільки не всі шрифти коректно відображаються у різних браузерах ,підходити до вибору шрифту на сайт слід не лише з точки зору естетичності та привабливості, а й технічних характеристик. Розмір шрифту повинен бути зручним для читання більшості користувачів.

4. Зверніть увагу на деталі

Варто звернути увагу на деталі, які здавалось би, на перший погляд, не помітні. Це може бути несподівана анімація чи вигляд з вікна будинку на фоні. Але в цілому такі деталі є суттєвими та роблять дизайн природнім та «живим».

5. Врахуйте найгірші умови перегляду дизайну

Дизайн повинен бути таким щоб добре працював не тільки в ідеальному, але і в гіршому випадку. Наприклад користувач може використовувати дуже маленький екран, та контент повинен добре відображатись навіть на такому пристрої.