Замовити дзвінок

Заповніть цю форму і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Webland Snippet

Сніпет – це коротке прев'ю сайту, яке виводиться пошуковою системою при пошуку. Сніпети допомагають людям вирішити потрібно їм, чи ні, відвідувати ваш сайт. Тому важливо відразу при розробці сайту відповідально поставитись до їх формування.

Чим краще виглядатиме опис сайту, тим більше користувачів захоче перейти за посиланням.

Звідки ж береться інформація, що відображається, про ваш сайт в пошуковій системі?

 

Інформація в прев'ю завантажується з метаопису:

Заголовоку (title) –  це заголовок сторінки сайту на яку веде посилання (синій текст на картинці вгорі).

Опис (description) – це опис сторінки вказаний в її налаштуваннях. Якщо description не заповнено, або пошук відбувався за текстом якого немає в описі, але він є на сторінці, то Google вибере інформацію з контенту сторінки (сірий текст на картинці вгорі).

Посилання – в посиланні відображається шлях до сторінки веб сайту куди буде направлено користувача (зелений текст на картинці вгорі).

 

Яким має бути хороший метаопис

Якісний метаопис має відображати суть сторінки в title та коротку інформацію про її деталі в description. Це допоможе користувачу зрозуміти чи знайде він необхідну інформацію на вашому веб сайті.

 

Найбільш поширені проблеми метаописів

Частою проблемою є те, що власники (адміністратори сайтів) не заповнюють description, це погано впливає на рейтинг сайту з точки зору SEO просування

Також іноді в нього заповнюється інформація спрямована на підвищення трафіку на сайт, однак після переходу за посиланням відвідувач не знаходить бажаної інформації. Це не призведе до покращення ваших рейтингів, а можливо і нашкодить йому, адже Google постійно вдосконалює своїх пошукових роботів, щоб боротись з неякісним контентом та чорним SEO.

 

Для того щоб отримати сайт розроблений професіоналами і не хвилюватись за якість, звертайтесь у студію веб розробки Webland!