Замовити дзвінок

Заповніть цю форму і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Stvorennia Internet Magazynu

Вирішивши замовити розробку інтернет магазину ви мабуть думали, що ж може сприяти продажу ваших товарів? Але з жорстокою конкуренцією на ринку онлайн-продажів, клієнти можуть просто проходити повз.

В цій статті ми опишемо критерії, які допоможуть створити інтернет магазин що продає! Дотримуючись цих порад та хитрощів, ви покращите свої шанси на успіх.

 

1. Користувацький досвід (UX)

За визначенням, користувальницький досвід означає: "якість досвіду користувача в будь-якій ситуації взаємодії". Метою UX є забезпечення того, щоб відвідувачі мали чудовий досвід роботи на вашому веб-сайті, і хотіли повернутися. Ви повинні дотримуватись цього правила під час створення інтернет магазину. Якщо у клієнта виникають проблеми з навігацією на вашому веб-сайті, якщо він не знаходить те, що шукає, або йому не подобається дизайн – то він піде з сайту. 

Також доведено, що 75% потенційних клієнтів відмовляються від покупок, якщо сайт не оптимізований для мобільних пристроїв. Переконайтеся, що ваш Інтернет-магазин створюється, оптимізованим для невеликих екранів, таких як смартфони та планшети.

 

2. Підтримка клієнтів 

Обов'язково відповідайте на запитання та коментарі відвідувачів сайту, як позитивні, так і негативні. Часто погані коментарі допомагають покращити інтернет магазин. Обслуговування всіх клієнтів має бути на високому рівні, щоб заохочувати їх повернутись до інших покупок у майбутньому!

 

3. Дизайн

Чи знаєте ви, що 52% покупців залишають веб-сайт і не повертаються, якщо їм не подобається вигляд? Тому важливо приділяти більше уваги візуальним аспектам вашого інтернет магазину. 

Ось статті в нашому блозі, які допоможуть перетворити ваш веб-сайт на шедевр:

Останні тренди веб дизайну

5 дрібних деталей, які мають велике значення в дизайні вашого сайту

 

4. Ціни, знижки, промо-коди

Чи знаєте ви, що безкоштовна доставка є критерієм номер один при прийнятті рішення про покупку? Незважаючи на те, що купувати в інтернет магазині легше, люди також віддають перевагу тому, щоб придбані товари були доставлені додому. Зверніть увагу, що важливо отримати достатньо прибутку, щоб ви могли запропонувати таку послугу. Тому зважайте на цей фактор при ціноутворенні. Крім того, покупці люблять акції та промо-коди, програми лояльності, спеціальні ціни, та ін. Це чудові способи побудови лояльності клієнтів! 

 

5. Елемент довіри та безпеки

Одним із найважливіших критеріїв, безумовно є відчуття довіри. Через ваш веб-сайт і соціальні мережі, ви повинні завоювати довіру своїх клієнтів, перш ніж вони робитимуть покупки. Номер кредитної картки і адреса, це речі які не хочеться передавати кому-небудь. Саме тому ви повинні працювати і в цьому напрямку.

 

6. Соціальні мережі

Використання соціальних мереж для просування вашого інтернет магазину - дуже розумне рішення. Соціальні мережі збільшать вашу видимість в інтернеті. Також можна впровадити систему заохочень, яка сприятиме поширенню ваших матеріалів в мережі. Наприклад: розіграш призів серед тих хто поширив новину та підписався на вашу сторінку.

 

Щоб отримати якісний продукт, замовляйте розробку інтернет магазину у веб студії WebLand!