Замовити дзвінок

Заповніть цю форму і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Viddalena Robota

Все більше веб студій та веб розробників закривають офіси, і ця тенденція поширюється. Серед цих компаній є і одні з найбільш успішних.

Хто ці компанії без офісів? 

 

Mozilla

GitHub

WordPress (почали закривати офіси)

Automattic

Та інші

Які переваги побачили ці компанії у віддаленій роботі що змусило їх до такого стилю роботи?

 

1. Свобода пересування

Люди хочуть мати свободу пересування, це ключовий момент. Працівнику не потрібно брати відпустку щоб поїхати в інше місто, достатньо відкрити ноутбук і він на роботі. 

До того ж працюючи віддалено можна обрати зручне місце для роботи, будь то парк чи веранда власного будинку, і більше не проводити сонячні дні в офісі.

 

2. Доступ до кращих талантів

Можна не обмежуватись талантами які живуть близько до офісу. Якщо чудовий веб дизайнер проживає в іншому місті, то немає потреби брати на роботу людину, яка не дотягує до ваших вимог, лише через те, що вона живе ближче до офісу.

 

3. Результативність

Коли людина не зацікавлена «відсидіти години» в офісі, а виконати поставлені завдання, її ефективність роботи зростає. Адже з’являється можливість більше заробити, або більше відпочити.

 

4. Успішність

За словами представників фірм, що працюють без офісів, або почали їх скорочувати, їхні компанії стали більш успішними, та рівень прибутків виріс.