Замовити дзвінок

Заповніть цю форму і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Individual Web Site

Після незліченних годин планування та аналізу багатьох речей, ви нарешті готові представити ваш продукт чи послугу всьому світу? Єдиним правильним рішенням буде створити сайт для вашого бізнесу. Та не просто веб-сайт, а сайт, який допоможе вам залучити відвідувачів, конвертувати їх у клієнтів та створювати міцні підприємства. 

Тепер вам слід прийняти рішення: звернутись у веб студію та працювати з професіоналом, щоб створити власний веб-сайт, або вибрати шаблон.

 

Шаблон - це, в основному, веб-сайт, створений для того, щоб багато разів перепродуватись і наповнюватись контентом будь-яких невеликих компанії. Якщо ваша мета полягає лише в тому, щоб просто мати сайт, і ви не пропонуєте унікальний продукт або послугу, то шаблон може задовільнити ваші потреби. Та якщо у вас виникне бажання добавити щось на ваш шаблонний сайт, зробити його адаптованим до ваших потреб, ви витратите багато часу в пошуках людей, які погодяться це зробити, а також витратите більше грошей ніж витратили б на створення сайту з нуля. 

 

Індивідуально створений сайт – це унікальний, ексклюзивний сайт, при розробці якого врахують не лише ваші побажання, а й побажання ваших майбутніх користувачів. При плануванні розробці сайтів необхідно завжди брати до уваги User Experience. З урахуванням користувацького досвіду ваш бізнес піде тільки вгору. 

 

Тож замовляти створення індивідуального сайту для розвитку вашого бізнесу чи користуватись доступними та мало ефективними шаблонами? Вибір за Вами.