Замовити дзвінок

Заповніть цю форму і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

You Tube Seo

З часу розробки сайту під назвою YouTube у 2005 році він переріс в справжнього інформаційного гіганта. На сьогодні відвідувачі сайту завантажують туди 300 годин відео в хвилину!

Але навіщо використовувати YouTube для вашого сайту?

Наступні 4 причини, безумовно змусять вас замислитись над створенням облікового запису для вашого бізнесу!

 

1. Покращення SEO просування

Як і ваш веб-сайт, обліковий запис YouTube має бути оптимізованим. Що більше він оптимізований, тим більше трафіку ви можете перенаправити на ваш веб-сайт, і відвідувачі можуть стати клієнтами!

 

Ось кілька порад по оптимізації вашого YouTube каналу:

Використовуйте потужні заголовки: яскраві назви являються величезним плюсом для залучення відвідувачів.

Додайте ключові слова до опису: додавайте до відео описи з вмістом ключових слів, опис повинен мати принаймні 200 слів.

Зверніть увагу на тривалість: мінімальна тривалість відео має бути 1 хвилина а максимальна 20 хвилин.

Відповідайте на коментарі: не забувайте відповідати на коментарі та питання, це створить неформальну зону спілкування з вашими потенційними клієнтами.

Поділіться своїми відео: Важливо поділитися своїми відео на веб-сайті, а також у ваших соціальних мережах, щоб збільшити видимість.

 

2. Просте і дешеве рішення

Створення облікового запису YouTube абсолютно безкоштовне. Як і в більшості соціальних мереж, YouTube є відмінним способом реклами.

Крім того, створити відео простіше, ніж ви думаєте! Не маючи професійного обладнання, ви можете знімати якісне відео. Камерою або навіть телефоном знімайте щодня робочі моменти, навчальні посібники, відповідайте на питання, що часто задаються, або створюйте рекламу, яка виділить ваші товари або послуги.

 

3. Економія часу

Все більше і більше компаній використовують його не тільки для просування своїх послуг / продуктів, але також для зниження потреби в технічній підтримці, шляхом додавання підручників та відповідей на часті запитання у відео.

 

4. Приємний і корисний

Обліковий запис YouTube є не тільки корисним для вашого бізнесу, але це також спосіб весело провести час! Зніміть цікаві відеоролики, веселі моменти та покажіть їх своїм клієнтам.