Замовити дзвінок

Заповніть цю форму і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Web Turtle

Розробка сайту як відомо лише вершина айсбергу і для того, щоб все було ідеальним потрібно докласти чимало зусиль. Часто ідилію руйнує час завантаження веб сторінки, адже відвідувач не встигає побачити красивого та інформативного сайту через те, що йому набридає очікувати на його завантаження. Ми виділили кілька частих помилок яких припускаються власники веб сайтів, щоб допомогти у вирішенні цієї проблеми.

 

Не оптимізовані зображення

Чи знаєте ви, що 80% часу необхідного для завантаження веб-сайту, йде на «зовнішній вигляд»? Це дивовижний факт оптимізації сайтів. Зосередьтесь на ньому.

Ви можете оптимізувати базу даних або PHP-код, але якщо ви ігноруєте цей факт, то веб-сайт буде повільним. Якщо у вас на сайті 10 не оптимізованих зображень, то ви можете отримати 2-3 МБ додатково до завантаження сторінки. Якщо ви не оптимізуєте зображення, то час завантаження сайту може сильно постраждати.

Хороша новина полягає в тому, що більшість зображень JPG та PNG можуть стати на 40% або навіть на 80% меншими, не втрачаючи якості, якщо їх оптимізувати за допомогою Photoshop чи іншого графічного редактора.

 

Неправильне розташування сервера

Якщо трафік вашого сайту в основному з України, то ваш сайт повинен розміщуватися на хості, який фізично розташований в Україні.  Чим ближче сервер до відвідувачів вашого сайту, тим швидшим буде сайт. Адже при кліку на посилання сайту, запит має пройти відстань від користувача до сервера і повернути дані назад.

Також використання виділеного сервера з SSD носіями в кілька разів прискорять роботу сайту, але в зв'язку з високою ціною, ми рекомендуємо їх використовувати лише для «важких» сайтів.

 

Відключене кешування сайту

Кожна система управління контентом CMS (WordPress, Joomla, Drupal, Magento) використовує базу даних, щоб зберегти великий набір даних.

Це чудово підходить для керування сайтом, однак також додає навантаження на сервер, створюючи сторінку щоразу, коли вона запитується. 

Ви можете вирішити цю проблему, використовуючи кешування. CMS мають вбудовані функції та додаткові плагіни для кешування сторінок, що може суттєво пришвидшити ваш сайт.

 

Для того щоб отримати швидкий та якісний веб сайт, замовляйте розробку сайтів в команди професіоналів Webland, які завжди знають останні тренди та новинки світу веб розробки.