Замовити дзвінок

Заповніть цю форму і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Як і багато власників бізнесу ви можете вважати, що ваш бізнес не може отримати вигоду з наявності веб-сайту, або що веб-сайт поза рамками Вашого бюджету. Можливо думаєте якщо Ви мало використовуєте комп'ютер, то потенційні клієнти роблять це також? Це омана, і нижче ми пояснимо чому сайт є важливим для бізнесу будь якого розміру.

 1. Ваш бізнес завойовує довіру

Сьогодні все більше і більше споживачів використовують Інтернет для пошуку продуктів або послуг, яких вони потребують. Ваш бізнес завоює довіру швидше, маючи веб-сайт. Якщо Ви вже маєте сайт, але "по-домашньому" - то варто його замінити на професійний який буде виглядати якісно і престижно. Для малого бізнесу, це особливо корисно, оскільки ви не маєте вітрин для представлення своєї продукції або послуг.

2. Сайт економить ваші гроші

Як власник малого бізнесу Ви ймовірно думаєте, що не можете дозволити собі професійний веб-сайт, але насправді Ви не можете дозволити собі не зробити сайт. Хоча у розробку сайту потрібно вкласти гроші, подальше його обслуговування справді дешеве. У порівнянні з вартістю газетних оголошень, бігбордів та врахувати потенційний ринок якого можна досягти з сайтом - це дуже ефективний спосіб для просування вашого бізнесу.

3. Це дозволить вам швидко інформувати клієнтів

Подумайте про свій сайт як онлайн брошуру чи каталог. Набагато простіше і швидше оновити інформацію про ваші товари та послуги на сайті, ніж у друкованих матеріалах, що робить його ефективним інструментом для інформування клієнтів про прибуття нових продуктів, майбутні події, спеціальні акції, або яких-небудь нових послуг, які ви в даний час пропонуєте. На відміну від друкованої реклами, яка швидко застаріє, ваш сайт може надати поточну інформацію і новини.

4. Завжди доступний

Сайт доступний 24/7/365, що забезпечує можливість огляду продуктів чи послуг, коли ваш магазин або офіс закритий. З сьогоднішнім активним способом життя, це відмінний спосіб продажу.

5. Інтернет-сайт дозволяє націлитись на більш широкий ринок

Незалежно від того продаєте Ви товари чи надаєте послуги, сайт буде альтернативним місцем, щоб продати їх. Інтернет магазин є відмінним місцем щоб продавати свою продукцію на широкому ринку, навіть послуги можуть бути доступні по всьому світу. Не думаєте, що ви зможете продавати свої товари або послуги в Інтернеті? Не забувайте, навіть автомобілі і будинки продають в Інтернеті!

6. Це носій, на якому можна продемонструвати свої роботи

Незалежно від того, який тип бізнесу ви знаходитесь, сайт не є відмінним місцем, щоб продемонструвати свої роботи. У тому числі портфель або галерею, а також відгуки про вашу роботу, ви можете продемонструвати, що робить ваш бізнес унікальним.

7. Сайт заощаджує ваш час

Надання інформації для ваших клієнтів займає час, по телефону, лицем до лиця, в брошурі, чи в електронних листах. З інтернет-каталозі ви можете надати багато інформації про вашу продукцію і послуги. Після того як ваш веб-сайт запрацює, він доступний для клієнтів на невизначений термін, заощаджуючи ваш час. Що таке час? Час це гроші!

8. Рівень обслуговування клієнтів

Можливо Ви продаєте не екологічно чисті продукти і хотіли би поділитися порадами про те, як їх утилізувати, або можливо Ви бухгалтер і хочете надати вашим клієнтам консультації про те, як спростити свою практику бухгалтерського обліку. Все це Ви можете описати у статті з прикріпленими зображеннями. Що може бути краще, щоб надати додаткову інформацію, ніж за допомогою обміну інформацією на вашому сайті.