Замовити дзвінок

Заповніть цю форму і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Redesign

Створення сайту важливий процес для досягнення успіху в бізнесі. Розробка індивідуального дизайну є невід’ємною частиною цього процесу, та вимагає ретельного планування, щоб сайт був зручним та сучасним. Та з часом, незалежно від того, наскільки ідеальним був дизайн сайту на момент його створення,  кожен сайт потребує редизайну. 

Зміна дизайну сайту може суттєво збільшити Ваш трафік, конверсії та продажі. Хоча, багато власників сайтів частенько налякані відразу ж після редизайну сайту, так як трафік після таких змін падає в перші дні, або тижні. Та це тимчасове явище, і не варто хвилюватись. Позиції та трафік не лише відновляться, а й збільшаться, якщо ви звернулись до професіоналів, та роботу було виконано якісно.

Якщо ж Ви зробили редизайн сайту чи тільки плануєте його зробити і хочете бути впевненим, що Ваш сайт не зазнає суттєвих втрат трафіку, тоді вам слід враховувати наступне:

 1. Перенаправлення

Одним з найбільш важливих кроків у редизайні веб-сайту є створення належних переадресувань. Якщо ви змінили структуру URL або перемістили будь-які сторінки в нові місця, але не встановлені відповідні редиректи, це, ймовірно, приведе до падіння трафіку.

 

2. Структура сайту

Ваша структура сайту грає важливу роль в тому, як індекси Google  розуміють ваш сайт, так що якщо він різко змінився під час реконструкції, вам необхідно створити нову карту сайту.

Ваша карта сайту надає основний перелік всіх важливих сторінок на вашому сайті, і ви можете відправити його в Search Console, щоб прискорити процес повторної індексації сторінок і відновлення вашого рівня трафіку.

 

3. Ключові слова

Якщо Ви вирішили оновити тексти на сайті, то не забувайте про ключові слова, по яких Ваш сайт видавало, та буде видавати в результатах видачі Google.

Кращий спосіб вирішити цю проблему, працювати з досвідченим SEO спеціалістом.

 

Звертайтесь в студію WEBLAND, та отримуйте найсучасніший редизайн сайту!