Замовити дзвінок

Заповніть цю форму і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Web Design Trends 2018

Вже минуло кілька тижнів 2018 року, отже можна подивитись, які тенденції в розробці сайтів переважають в цьому році. Сьогодні ми поговоримо про веб дизайн, а саме, що нового приніс нам цей рік, а що повернув з минулого. Спробуйте оживити свій сайт за допомогою порад, щодо новітніх тенденцій веб дизайну 2018 року.

 

Яскраві кольори

2018 - барвистий рік! Забудьте про пастель та переходьте на насичені кольори та незвичні контрасти. Після декількох років м'яких відтінків які використовувались в розробці веб сайтів, повернулись яскраві контрасти та ультрафіолет. 

 

Повернення ретро

Як ми знаємо тенденції минають, але вони зазвичай повертаються. В цьому році ми спостерігаємо повернення геометричних візерунків і контрасту пастельних та яскравих кольорів, натхненних 80-ми роками. 

 

«Жирні» шрифти

«Жирні» шрифти - це ще один тренд цього року. Додайте на сайт «жирні» заголовки, написані великими літерами, чи можливо навіть з пробілами після кожної літери, щоб текст здавався більш вагомим.

Однак пам’ятайте, найважливішим критерієм завжди є читабельність та доступність. Переконайтеся, що клієнт зрозуміє ваш контент.

 

Реалістичні фото

Дні завантажених зі стоків фото вичерпано! Використовуйте для вашого сайту реальні фото, які розкажуть вашу історію і привернуть увагу користувачів. Якщо у вас є бюджет, ми рекомендуємо наймати професійного фотографа, оскільки оригінальні та якісні фотографії завжди найкращі!

 

Щоб замовити розробку сайту, який відповідатиме всім критеріям сучасності, звертайтесь до команди професіоналів веб студії Webland.