Замовити дзвінок

Заповніть цю форму і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Якщо ви хочете, щоб відвідувачі і Google поверталися на ваш сайт, ви повинні знати, як писати статті для веб-сайтів. Контент це головне, коли мова йде про залучення нових читачів а також , щоб люди продовжували читати свіжі статті на вашому сайті і були активними користувачами. Отже, як цього досягнути?

Ця стаття пояснить основи написання контенту для вашого сайту, так щоб відвідувачі поверталися знову і знову.

 Тема

Пишіть про свої зацікавлення, або речі які добре знаєте якщо не хочете витрачати час на вивчення нових предметів. У кожного з нас є унікальний життєвий досвід та свій погляд на речі, візьміть це до уваги коли обираєте тематику статті.

Назва

Назва вашої статті має бути короткою і давати читачу уявлення про що в ній йдеться. Коли пошукові системи проіндексують її, це збільшить кількість відвідувачів сайту, але якщо вміст не відповідатиме заголовку – відвідувачі відразу будуть йти. Що ненгативно відобразиться в рейтингу пошукових систем.

Вступ

Зробіть перше речення або абзац описом того про що йдеться в статті. Поясніть про що йтиме мова. Пошукові системи можуть включити частину цього тексту до відображення результатів пошуку якщо Ви не використовуєте метатеги.

Текст

Кожна стаття яку ви пишете в ідеалі має мати 500 - 700 слів, так що Ви не маєте багато простору для обговорення різних поглядів в деталях. Якщо в Вас назбиралось багато дотичного матеріалу розділіть його краще на кілька статтей.

Макет

Зміст повинен бути легким для читання. Розмір шрифту на сайті не занадто малим, з інтервалами між лініїями та абзацами. Розділіть вміст на колонки, додайте зображення, розмістіть відео або слайд шоу. Щоб контент не виглядав як «груда» тексту.

Якщо все зроблено добре, то кожна сторінка Вашого сайту буде виглядати привабливо і заохочуватиме відвідувачів повертатись знов і знов , щлб прочитати більше Ваших цікавих статтей.

В цілому ці прості поради допоможуть Вам досягти мети - залучення нових відвідувачів на сайт і зробити їх візити регулярними. Це відноситься і до Google теж, тому що пошукові системи люблять блоги.

Якщо Ви пишете статтю для веб-сторінки, на тему яку добре знаєте, її легко читати, вона граматично правильна, без орфографічних помилок, містить 500 – 700 слів - Ви досягнете своєї мети. Важливе зауваження: Ваші статті мають бути оригінальними, не займайтесь плагіатом. Тому що поганий контент руйнує рейтинг в пошукових системах. Це стосується також і зображень.

Все має бути свіжим і оригінальним.