Замовити дзвінок

Заповніть цю форму і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Для того щоб зробити сайт для вас, нам потрібно поставити кілька запитань, і тим самим з'ясувати, що саме вам потрібно. Не хвилюйтеся, ми не будемо задавати технічних запитань щодо розробки сайту. Нам потрібно зібрати інформацію про ваш бізнес, яка допоможе створити веб-сайт, спрямовуючи всі Ваші переваги в бік Ваших клієнтів.

Ми пояснимо чому потрібна ця інформація, поетапно, так що беріть ручку , аркуш паперу і починайте записувати свої відповіді на наступні 12 питань.

1. Чому ви хочете сайт?

Це може звучати як дурне питання, але, знаючи, вашу мотивацію для отримання веб-сайту можна визначитись який тип веб сайту ми будуватимемо для вас.

Подумайте, перш ніж сказати, "тому що у всіх є сайт", така відповідь не несе жодної користі. Нам просто потрібно зрозуміти, чому ви хочете сайт, щоб запропонувати можливості і рішення, які принесуть найкращі результати, в іншому випадку ми ризикуємо зробити щось, що не може виконувати ефективну роботу, і що має мало значення для вашого бізнесу.

2. Розкажіть про Ваш бізнес?

Для того щоб було простіше відповісти ми розділили це запитання на наступні підпитання:

Яка сфера Вашої діяльності?

Які послуги ви пропонуєте ?

Які ваші довгострокові цілі бізнесу?

Як би ви зобразили малюнком свій бізнес для клієнтів (логотип)?

Інформація, яку ми зберемо тут, допоможе нам зрозуміти більше про вас, як людину, про ваш бізнес, про ваші послуги. Знову ж таки, всі ці моменти, які дозволяють нам адаптувати веб-сайт до ваших індивідуальних потреб.

3. Що дає можливість виділити Ваш бізнес серед конкурентів?

Ймовірно, можна припустити, що ваш бізнес не зовсім унікальний, Якщо, наприклад, ви продаєте взуття, вашими конкурентами є багато інших роздрібних продавців взуття - "дає можливість виділити вас" основа цього питання, яка потім може стати вирішальним кроком до «захоплення» ринку.

Отже, повернемося до продавця взуття - його єдина можливість виділитись — те що він спеціалізується на ручній роботі, італійські шкіряні туфлі. І ось воно! Ми миттєво зрозуміємо в чому його унікальність та робимо акцент на досконалому дизайні веб сайту.

4. Хто є вашою цільовою аудиторією?

Вид відвідувачів яких ви хочете залучити на свій веб-сайт буде впливати на дизайн, зміст і загальні «відчуття» макету сайту що ми створимо для вас. Наприклад, веб-сайт для виробників одягу: «легких» суконь, не будуть гармоніювати з жирними, зубчатими шрифтами і яскравими квітами. Ми оберемо варіант для "романтичного" типу-особи, з м'якою колірною палітрою та елегантними лініями, щоб привернути більш вишукану клієнтуру. З іншого боку — сміливі, зубчасті шрифти і яскраві кольори буде вельми доречно використати для музичного фестивалю, спрямованого на студентів.

Доступність та зручність відіграють важливу роль в успіху сайту. Підлітки та літні люди надають перевагу більшим розмірам шрифту, але не тому, що обидві групи мають низький зір. Підлітки часто надають перевагу великим шрифтам просто тому, що так легше читати, коли вони відкинуться назад у своїх кріслах.

5. На Вашу думку, що відвідувачі повинні робити на вашому сайті?

Сайт який несе інформаційні поради, сайт, який продає продукти чи рекламує сервіс, соціально спрямовані сайти-спільноти з форумами та блогом будуть дуже відрізнятись між собою.

Перш, ніж ми розробимо сайт, який відповідатиме потребам та вашим очікуванням, потрібно встановити, що ви хочете від відвідувача, в той час як він на сайті. Після того, як мета буде встановлена, ми зможемо відточити дизайн, заохочуючи відвідувача здійснити необхідну нам дію.

6. Які особливості Ви хочете бачити на вашому сайті?

Це може бути галерея зображень або система реєстрації, або, можливо, вам просто подобається зовнішній вигляд банера, який демонструє ваші кращі 5 продуктів на головній сторінці.

Ми розуміємо, що іноді може бути важко пояснити, що вам подобається, особливо, коли ви не знаєте як щось називається. Картина говорить тисячу слів, тому, будь ласка, спробуйте знайти приклад, і показати нам, що ви маєте на увазі за допомогою посилання.

7. Що ви не хочете бачити на вашому сайті?

Ви, мабуть, відвідали чимало сайтів, та нема сумнівів що, трапляються речі, які дратують. Це може бути велика кількість мигаючих банерів чи особиста неприязнь до фіолетового кольору.

8. Які ваші плани на веб-сайт в довгостроковій перспективі?

Ви можете зробити простий сайт візитку на 5 сторінок, але що Ви плануєте робити в наступному році, або через рік після цього? Якщо ви плануєте розширювати свій веб-сайт: додати форум, переробити в інтернет магазин, додати онлайн оплати і т д, було б добре розповісти про свої плани заздалегідь.

Сайти повинні бути заплановані і закодовані для певних типів росту, так що краще обговорити ваші довгострокові цілі в даний час. Так ми зможемо зробити знижку на шляху реалізації вашого сайту.

Сайти, які не можуть рости, щоб пристосувати свій бізнес, на жаль, повинні перероблятись з нуля.

9. Хто буде займатись підготовкою текстів для сайту?

Текст формує основну частину вашого сайту. Кожна сторінка повинна пояснити про вас, ваш бізнес, продукти та послуги.

Часто власники веб-сайтів можуть дозволити собі оплатити команду копірайтерів для написання унікальних текстів, але якщо у вас немає такої можливості, то ви повинні бути готові написати тексти самостійно.

Так, це вимагає зусиль, але, хто знає ваш бізнес краще, ніж ви?

10. Хто буде оновлювати ваш сайт?

Якщо ви хочете часто оновлювати сайт, додавати нові сторінки, завантажувати зображення, то вам необхідно замовити сайт з системою управління контентом (CMS). CMS дозволить вам самостійно оновлювати свій сайт, з мінімальним рівнем підготовки.

Якщо ви хочете економити свій час, або ви думаєте, що це безпечніше, щоб залишити роботу з оновлення сайту на експертів, то дайте нам знати. Ми можемо працювати щоквартально або щомісячно, залежно від ваших потреб оновлення веб ресурсу.

11. На коли вам потрібен ваш сайт?

Створення сайту може бути дуже складним, і займати багато часу, і деякі клієнти мають дуже нереалістичні очікування про те скільки часу піде на розробку сайту.

Ви повинні сказати нам ваші терміни, щоб уникнути розчарування, і ми дамо вам чесне уявлення про терміни, на основі функціоналу, який ви просили.

12. Скільки грошей ви хочете витратити на ваш сайт?

Для людей, які не працюють в області веб-дизайну і розробки, може бути важко оцінити бюджет. Це не страшно. Я, наприклад нічого не знаю про автомобілі, так що я б поклалась на хлопця в автосалоні, який би допоміг мені зробити покупку авто саме для мене. Ми хочемо допомогти вам таким же чином.

Поки ви готові обговорювати гроші, ми можемо працювати з вами, та пояснювати все таким чином, щоб ви розуміли термін виконання поставлених завдань, та їх вартість.