Замовити дзвінок

Заповніть цю форму і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Ви можете  задати питання: «Чому ж  ключові слова так важливі?»

Ключові слова є одним з найважливіших елементів SEO. Вони дозволяють вказувати слова, які мають відношення до змісту вашого сайту. Відвідувачі, які не знають ваш сайт використовують слова чи сполучення слів в пошуках, щоб знайти ваш сайт.

Для цього, ви повинні дотримуватись правил при виборі ключових слів:

1. Складіть список всіх ключових слів або специфічних термінів,  які відповідають інформації на Вашому сайті.

2. Зосередьтесь на кращих ключових словах або виразах.

3. Ці ключові слова повинні бути знайдені в імені домену, в описі і URL-адресах на ваших сторінках, заголовках модулів і змісті сторінок.

Порада: Використовуйте словосполучення (вирази), а не одне слово для ваших ключових слів, і ті, які є найбільш важливими  розміщуйте в першу чергу.

Ви можете використовувати Google Trends щоб дізнатись тенденції пошуку за ключовими словами або виразами ключових слів. Це дозволяє визначити правильне ключове слово і навіть дивитися ключові слова ваших конкурентів.

Для того, щоб поліпшити своє становище і прискорити SEO просування, ви завжди можете створити рекламні кампанії з використанням AdWords (де ви можете платити за клік тих словосполучень які Ви обрали) і Adwords Express (де ви платите тільки, коли потенційні клієнти відвідати вашу веб-сторінку або подзвонили вам).

Рекомендується вибирати різні ключові слова або вирази, які відносяться до змісту кожної сторінки. Пам'ятайте, що зміст вашого сайту призначений для людей , а не роботів. Непотрібних повторень слід уникати.