Замовити дзвінок

Заповніть цю форму і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

У світі, де не у всіх є великий досвід створення сайту, важливо знайти потрібну інформацію,  ключові питання як створити сайт. Ось список основних правил успішного веб-сайту. .

 

1. Чіткий опис того, хто ви

Хтось, хто натикається на ваш веб-сайт не повинен прикладати багато зусиль, щоб з'ясувати чим ви займаєтесь. Вкажіть назву та логотип вашої компнаії, продемонструйте товари, або послуги прямо на головній сторінці.

 

2. Проста, розумна веб-адреса

Не робіть речі складними. Ваше доменне ім'я, як ваш бренд. Він повинен бути легким для користувача. 

 

3. Легка та зрозуміла структура сайту

Групуйте розділи та використовуйте багаторівневе меню для зручності навігації по сайту. Так відвідувач зможе побачити вміст практично будь-якої сторінки. 

 

4. Контактна інформація 

Ви ж не хочете втратити клієнта  тільки тому, що він не зміг вчасно вийти на контакт з Вами?Не кожен відвідувач має терпіння переходити по різних розділах щоб знайти Ваш номер телефону чи email адресу. Найкраще місце для контактної інформації є верхній лівий або правий верхній кут головної сторінки. Також добре коли контактна інформація знаходиться в кожній внутрішній сторінці. 

 

5. Відгуки клієнтів

Чесні слова  покупців додадуть більшої довіри до Вас та вашої продукції новому відвідувачу сайту.  Люди люблять слухати історії від реальних людей.

 

6. Очевидний заклик до дії

Скажіть відвідувачу що ви від нього хочете. Наприклад, ви захотіти, щоб він зателефонував  чи зареєструвався, Зверніть увагу на вашу пропозицію за допомогою спеціальних кнопок чи виділивши текст. 

 

7. Використовувати основи SEO

Ваш сайт не принесе користі, якщо його ніхто не знайде. Ви повинні використати правильні ключові слова для індексації Вашого сайту. 

 

8. Свіжий, якісний контент

Ваш сайт повинен скласти гарне враження на клієнта, тому тексти мають бути змістовні та постійно оновлюватись. Свіжий контент є золотою жилою для SEO.

 

9. Безпечна платформа хостингу

Якщо сайт періодично працює з перебоями, існує велика ймовірність втратити клієнтів та позиції в пошукових системах.   

 

10. Дизайн і стиль

Використовуйте корпоративні кольори на сайті, важливі слова або фрази виділяйте.