Замовити дзвінок

Заповніть цю форму і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Ідея сьогоднішньої статті з’явилась після перегляду запитів в пошукових системах таких як Google та Яндекс. Створити сайт безкоштовно, як створити свій сайт безкоштовно, створити сайт самостійно – все це дуже популярні запити. Безкоштовні сайти люди шукають набагато частіше, ніж розробку сайтів у веб студії.  Так часто ми женемось за безкоштовним, та чи правильно це. Тож, давайте спробуємо розібратись що краще – замовити сайт в професіоналів ( у веб студії), чи отримати сайт безкоштовно? 

 

Набагато важче працювати з клієнтами, які звернулись до нас після того як вони мали безкоштовний сайт, та втратили його. Навчені гірким досвідом, ці клієнти постійно думають що їх обманять, сайт заберуть, набуті клієнти втратяться.   

 

Чому Ви втратите безкоштовний сайт? Дуже просто – він ніколи не був Ваш. Після того як ви наповняєте інформацією безкоштовний сайт, витрачаєте свій час та зусилля, він стає гарним джерелом розповсюдження чужої реклами.  На «Вашому» безкоштовному сайті з’являються та мигають банери, з сайту відбуваються масові розсилки (спам) і тоді такий сайт видаляється з пошукової мережі, Ви втрачаєте все над чим працювали.  Насправді Вам ніхто не дарує безкоштовний сайт,  це Ви безкоштовно працюєте на когось. 

 

Який вихід? Якщо Ви хочете заробляти гроші в інтернеті, а не працювати на когось безкоштовно, тоді сайт слід замовити в досвідченій, перевіреній компанії. Слід зареєструвати та купити власне доменне ім’я, адже саме доменне ім’я Ви просуваєте - це Ваш бренд. Після того як Ви замовили сайт, всі роботи виконані, Ви заплатили за нього  - сайт є вашою власністю, та повинен знаходитись у вас на хостингу.

 

Ми гарантуємо якість та чесність, та пропонуємо Вам замовити сайт в нашій компанії Webland. Повірте, Ви отримаєте джерело прибутків. Маючи власний сайт Ви отримуєте більше довіри відвідувачів та пошукових роботів. 

 

Зробіть правильний вибір.