Замовити дзвінок

Заповніть цю форму і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Якщо ви хочете створити сайт дешево, тоді вам підійде Joomla або Wordpress - CMS (Content Management System) системи управління. Ще одна популярна CMS – Drupal. Кожна з них дозволяє адміністратору сайту управляти контентом, працювати зі статтями, створювати повідомлення в блозі, додавати зображення, сторінки і т.д. Ці системи управління мають безкоштовну установку ядра. Все що вам потрібно зробити, це завантажити їх на свій хостинг і налаштувати їх. Однак, установка  кожної CMS відрізняється, і для налаштування їх належним чином, ви повинні мати певне уявлення про файлову систему. Кожна система управління сайту має свої сильні і слабкі сторони. Всі три мають безкоштовне ядро, але плагіни, розширення, теми і т.д. є платними.

 

Wordpress найпопулярніший і має безліч шаблонів та плагінів, доступних для налаштування зовнішнього вигляду сайту та підвищення функціональності. Ви теоретично можете створити і запустити веб-сайт, не маючи глибоких знань HTML, CSS, JavaScript або PHP.

 

Joomla є складнішою ніж Wordpress, зі сторони користувача, однак, теж дозволяє вводити контент, знаючи лише основи кодування.

 

Drupal набагато важче налаштувати, і вимагає більше знань про PHP, та водночас є більш надійною системо,  дозволяє більше маніпуляцій зі сторони бекенда.

 

Можливості даних CMS:

- створювати, редагувати і управляти всім контентом сайту; 

- додавати зображення, відео, посилання, цитати і т.д.;

- створювати категорії для зручного пошуку інформації;

- легко пов'язати сайти з Google Analytics;

- інтегрувати соціальні платформи (Facebook, Twitter, Linkedin, Pinterest, і т.д.);

- легко додавати і редагувати мета-дані, які використовуються для пошукової оптимізації (SEO), щоб люди могли вас знайти в Інтернеті.

 

Сайт написаний за допомогою PHP дає можливість зробити динамічним контент вашого сайту, витягуючи його з будь-якого джерела, наприклад, бази даних.

 

Сайт написаний на HTML -це простий статичний веб-сайт. Якщо вам потрібно змінити існуючий контент, то ви повинні відредагувати HTML код. Такий варіант сайту підходить якщо ви хочете поставити інформацію, яка ніколи не буде змінюватись. В інакшому випадку краще використовувати сайти з адміністративною частиною.