Замовити дзвінок

Заповніть цю форму і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Розробка сайту може принести вам багато користі: покращить ваш імідж , проінформує потенційних клієнтів про вашу продукцію і послуги, дасть  довіру вашої цільової аудиторії і так далі.  Але давайте будемо чесними, для малого і середнього бізнесу, які вкладають гроші в розробку веб-сайту важливим є окупити вкладенні кошти за рахунок отримання нових клієнтів.

Проте, більшість веб-сайтів не спонукають зробити телефонний дзвінок. Ми виділили п'ять причин, які пояснюють більшість невдач, коли мова йде про перетворення веб-користувача в клієнта.

 

1. Ніхто не може вас знайти

Досить важко переконати людей стати вашим клієнтом, якщо ви не є в них «на очах». Ваш сайт повинен бути на одній з перших двох сторінок результатів видачі пошукових термінів (ваших ключових слів). Самостійно цього добитись дуже важко, тому варто замовити SEO просування сайту та контекстну рекламу.  

 

2. Не розуміють чим ви займаєтесь

Потрапивши на ваш сайт, протягом 5 секунд відвідувачі повинні зрозуміти наступне:

Хто ви.

Що ви робите.

Для кого ви пропонуєте свої послуги.

Які ваші переваги, порівняно з іншими фірмами.

 

3. Ваш номер телефону прихований десь в кутку

Онлайн-форма, яку відвідувачі можуть заповнити в лічені секунди,  є гарним засобом комунікації. Тим не менш, форма зворотнього зв'язку не замінить номер телефону. Переконайтеся, що ваші відвідувачі можуть знайти ваші телефонні номери швидко. В ідеалі, ви можете навіть поставити свій номер телефону  в хедері сайту. Не публікуйте нескінченний список всіх телефонних номерів кожного вашого співробітника і кожної галузі. Напишіть кілька найпотрібніших. 

 

4. Не будьте сором'язливі

Якщо веб-сайт не має ніякого заклику до дії, не дивно, що люди не відгукуються. В Інтернеті, як і в житті, запитаєте, і отримуєте відповідь. 

 

5. Ви проігнорували мобільні телефони.

Люди використовують свій мобільний телефон, для пошуку інформації в інтернеті, все більше і більше. Якщо ваш сайт не для мобільних пристроїв, ви можете легко втратити бізнес. Переконайтеся, що найбільш важливі сторінки вашого сайту, в тому числі з вашими телефонними номерами, легко доступні і легко переглядати за допомогою смартфона або планшета.  Для того щоб не виникало таких проблем, слід замовити створення та розробку сайту з адаптивною версткою, або окремо замовляти розробку мобільної версії сайту.